Thursday, December 18, 2014

Coco's New Year Wishlist


Merhaba! 2015'e haftalar kaldı:) Yeni bir yıl yeni umutlar, hayaller, belki de hayatımızda yeni dönüm noktaları demek. Kaç yaşında olduğumuz değil,  hızla akıp giden hayatta, ardımızda koca bir yılı geride bıraktığımız ve önümüzdeki için neler yapmak istediğimiz bilmek aslında önemli olan! Yılın bu dönemini mutlu geçirmek benim için çok önemli, çünkü yeni yıl nasıl başlarsa öyle gider klişesine inananlardanım:) En azından mutlu başlasın ve mutlu devam etsin diyenlerdenim:) Bu nedenle yeni yıl deyince aklıma hediyeler, renkli paket kağıtları, ışıldayan çam ağaçları, Boston'da geçirdiğim zamandan kalma kulağımda melodiler, bolca gülümseme, ve sevdiklerimize sarılma yani sanırım sevgiyi göstermek geliyor. İşte bu nedenlerle, bu yıl benim olsa mutlu olurdum dediğim, sezonda beğendiğim parçaları sizinle paylaşmaya karar verdim. Belki size ilham verir ve bir yakınınıza alırsınız, ya da bu yazının linki yanlışlıkla size ne hediye alacağını düşünen sevgilinizin mail kutusuna düşüverir:)) Belli mi olur? İsteyin ve inanın yeter, hayatta mutlu olmak çok kolay, derin bir nefes alın ve kendinize gülümseyin, yüz mimiklerinizle değil, kalbinizle! Gerisi zaten gelir, sizi seviyorum ve hepimize huzurlu, hayallerimize biraz daha yaklaştığımız, sağlıkla dolu, ışıldayacağımız bir yıl diliyorum♥ ♥ ♥ 
Her sezon renkli parçaları nötr renklerden daha çok seven ben, bu kolajı yapınca kendime inanamadım:) Swatch'un 'Holiday Collection' saati ile Mudo'da çok sevdiğim taşlı şapka hala listemde! New Balance'ı ise geçen hafta ayakkabı dolabımda güzel bir köşeye eklemiş olmaktan mutluyum:) Kate Spade Saturday'in bu çantası ise, bahar ayında Amerika'ya gitmem için sıraladığım bahanelerimin arasında yer alıyor. (SaatŞapkaAyakkabıÇanta)
Geçen yıl Amerika'dayken Sephora'nın yeni yıl koleksiyonuna hayran kamış ve kozmetikle çok yakınlığı olmayan ben bile o koleksiyona kayıtsız kalamamıştım. Ülkemizde Sephora'nın tüm 'holiday collection' kitlerine ulaşmak mümkün olmasa da, yeni yıl süsü şeklindeki dudak balmı sezonun heyecanını yaşamak isteyenler için harika bir alternatif. Bazen sadece paketlemesi bile bir kozmetik ürününi almak için yetebilir ve bu balm kesinlikle onlardan! İkinci seçtiğim ise, bir süredir bir türlü yaptıramadığım ikinci dövmem için bir alternatif oluşturuyor. Sephora 'Tattoo me!' yıldız şeklindeki geçici dövme kalemi bu yıl alacaklarım arasında:) Son seçtiğim ürün ise, Clarisonic. Onu anlatacak ve yorumlayacak deneyimim yok ancak cilt bakımı rutinime almak istediğim harika bir ürün olduğuna eminim! (Lip balm, tattoo me!, clarisonic)
Herşeyi not alma hastalığına sahipseniz bir ajandanız mutlaka olmalı! Kate Spade'in ajandalarına birkaç sezondur bayılıyorum, her ayın ilk sayfasındaki motivasyonel sözleri ise sizi gülümsetmeye yetecek:) Yargıcı'da gördüğüm etek, bu sezonki ekose takıntımın devamı niteliğinde. Boğazlı bir kazak ve uzun çizmeler ile tamamlayı düşünüyorum onu. Her hafta telefon kapağını değiştirmezse sıkılan biri olan ben, koleksiyonuma çiçek desenlerine olan düşkünlüğüm nedeniyle bu Marc Jacobs kabı eklemeye kesinlikle kararlıyım. Son olarak da listemde, Türkiye'ye bir türlü gelmese de, en yakın zamanda okumak istediğim, 4 fransız kadının 'Parizyen' yaşam stilini anlattıkları bu kitap var. (Ajanda, etek, telefon kabı, kitap)

Hediye almak güzeldir ama hediye vermek ve sevdiklerinizin yüzündeki o gülümsemeyi görmek daha güzeldir. Umarım bu seçtiklerim size hediyeler konusunda da fikir verir. Yeni yıl dileğime gelince:

Hayatımızın her yeni yılının bir öncekinden daha güzel olmasını ve bu yılın hepimize #mutluyumçünkü dedirtecek güzellikler yaşatmasını diliyorum! Öpücükler:)

Sevgiyle kalın, Cocobolinho ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

5 comments:

Unknown said...

ne güzel ne ilham veren bir yazı olmuş. Harikasın tatlım!!!

ChocolateFashionCoffee said...

just love the first photo :)Saci
ChocolateFashionCoffee
ChocolateFashionCoffee Facebook Page

Simona said...

I hope your wishes come true, fun photos!
Simona
Lake&Moon

StyleOnTheSide said...

What a great list You look so wonderful in that first photo! I hope you have a fantastic holiday!
xo
styleontheside.com

Burcu Kolat said...

New Balance'ın farklı bir modeli ve bir değil birden çok ajanda benim de whishlist'imde! :) Bu arada ilk fotoğraftaki seni de çok sevdim coco'cum! :)

www.burcukolat.com