Monday, December 29, 2014

A fresh start: 2015

Photos by Neslişah Çetin
Merhaba yepyeni yıl! Umarım güzellikler getirirsin gelişinle... Renklerin insanların ruh hallerini etkilediğine inanan biri olarak, yılın son günlerinde bloga canlı renklerden bir şeyler eklemek istedim. Biz insanlar, bazı şeylere anlam yüklemeyi çok seviyoruz. Yeni yıl, doğum günü, tanışma yıl dönümü gibi... Ama aslında hayatı bu günleri bekleyerek değil, her günün o özel günler kadar değerli olduğunu düşünerek yaşamak gerek. Ben yapabiliyor muyum? Bazen... En azından arada durup kendime hatırlatıyorum. Ufak şeylerden mutlu olmaya çabalıyorum, kendime zaman ayırıyorum, burada olduğu gibi kendimi iyi hissettmemi sağladığı için içimden geldiği gibi giyiniyorum, göz çevremde oluşmaya başlayan o yaşam izlerine aldırmadan kocaman gülümsüyorum, karşımdakinin gözlerinin tam içine bakıyorum, hayata karşı nazik olmaya çalışıyorum... 2015'te de bunları yapmak istiyorum çünkü bana iyi geliyor! Siz de bu yıl kendinize, size iyi gelen, yaşadığınız hayatı güzelleştirdiğine inandığınız şeyleri yapmaya söz verin:) En sevdiğim sözlerden biri ile bitiriyorum yazıyı: 'Yaşamak' en nadir şeylerden biridir, çoğu insan sadece 'var olur'. Hayatın iyisiyle, kötüsüyle, acısıyla, tatlısıyla bir bütün olduğunu kabullenip, onu olabildiğince güzel yaşamayı isteyenlere, 2015 bizim yılımız olsun! 
Bu yazım ve özellikle son cümlesi, yaşamayı benim gibi çok seven, her haliyle bir ilham kaynağı arkadaşım Simla'ya gelsin* 
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Hello 2015, I've been waiting for you:) New year means new expectations, new plans, new decisions. A fresh start for your life goals. Whatever you lived in the past, now it's your chance to enjoy every moment of your life. I wish happiness, love, peace and kindness for all people in 2015. Thank you for being here for such a long time, thanks for reading, thanks for your comments. Blogging is one of my best things I decided to do in my life and I hope to share everything all about me here at 2015 too. Millions of kisses!
Total outfit/Tüm parçalar: Forever New AW 14'
Sweater-Kazak: here,burada
Pants-Pantolon: here,burada
Bag-Çanta: here,burada
Agenda-Ajanda: here,burada
Sneakers-Spor Ayakkabı: Aldo AW 14' here,burada

Love, Cocobolinho

6 comments:

Una said...

You have flowers around and can walk dressed like this? Lucky you! :-)

Happy New Year from the frozen, snowy and very, very cold place!

Coreena said...

Absolutely gorgeous x

www.drownedinfashiondreams.blogspot.it

fashionfromsmyrna said...

Ay harikasin harika! Bakmalara doyamadim! Rengi oyle guzel olmus oyle yakismis ki kazaginn hep giy bunu:))

Sabrina T. said...

great look love the shoes:)

Patchwork à Porter

the creation of beauty is art. said...

You look so fresh and pretty! I absolutely love that sweater. What a gorgeous colour :)
the-creationofbeauty.blogspot.com

shadoweyes_ontheway said...

Bu güzel post ve güzel gülümseme için teşekkürler ;)