Sunday, November 16, 2014

Watsons Türkiye Yeni Ürünler (Braun Yüz epilatörü, MicroPedi ve PureBeauty GeoAqua)

Merhaba, Watson's Türkiye'nin deneyimlemem için gönderdiği ürünleri ürünleri bir yazı altında toplamak istedim. Çok ilgimi çeken üç ürünü de sizler için denedim. İlk ürün olan Braun yüz epilatörü ve yüz temizleme aleti kesinlikle çok merak ettiğim bir üründü. Uzun süre Clarisonic almaya direnen biri olarak bu ürünü elime geçtiği ilk günden beri sürekli kullandım. Cihaz pil ile çalışıyor ki bu bence bir dezavantaj; haftada bir pil değiştirmek gerekiyor. Tüy alma ucu ince cımbızlardan oluşuyor. Güzel tarafı yüz tüylerini bile kırmadan kökünden alması. Olumsuz yanı ise hassas ciltliler için pek de uygun olmaması ve hız ayarının ayarlanılamayışı. Cilt temizliği başlığı ise yine epilatörde olduğu gibi dönerek iş görüyor. Ancak çok iyi köpüren iki cilt yıkama jelimle bile uyguladığımda (yüzümü iyi ıslatmama rağmen) bir köpürme elde edemedim. Temizlemesi yetersiz kaldı ve yine hız ayarı, farklı başlık seçeneği olmaması gibi özelliklerini sevemedim. Aslında en umutlu olduğum bu ürünün teknolojik olarak geliştirilmeye ihtiyacı olduğu görüşündeyim. Farklı fırça başlıkları, şarj ünitesi, hız ayarı gibi basit özellikler eklenirse; fikir olarak çok da güzel bir cihaz.
Hi everyone, today I'm reviewing 3 products in the same post. The first one is Braun's new face epilator and brush. I really loved the idea of it but the product itself needs to be improved a little. As it has only one speed option and just one brush head is available. The second product is MicroPedi which i loved because it exfoliates dead skin effortlessly. The last one is Pure Beauty's GeoAqua cream which has gel consistency which oily or combination type skins would love. It has a decent floral scent. Hope you like the products!
 MicroPedi, topuk bölgesindeki nasırlaşma ve derideki kalınlaşmayı engellemeyi amaçlayan bir nevi döner topuk taşı. Bu ürün de pil ile çalışıyor. Tek bir hız ayarı var. Banyoda yumuşamış topuğa uyguladığımda çok nazikçe eksfoliye ettiğini gördüm. Benim gibi topuk taşı vs. kullanmayan kişiler için oldukça pratik ve güzel bir ürün.
 Son ürün ise Pure Beauty markasının GeoAqua kremi. Pure Beauty BB ve CC kremleriyle ülkemizde aranan bir marka haline gelen Kore markası. Bu kremin en ilgi çekici noktası şüphesiz ambalajının sevimliliği ve rengi. Krem ise jel yapıda ve hafif çiçeksi bir koku taşıyor. Jel kıvamı sayesinde hızlı emiliyor ve yağlandırma yapmıyor. Bu kremi beni gibi karma ciltliler sevebilir; kuru ciltliler için yetersiz kalma ihtimali var. Kore markalarının çoğunu sevdiğim için Pure Beauty'i de ayrı seviyorum bu nedenle bu kremi de sevdim ve şans vermenizi önerebilirim:)
Sevgiler
GLAZE
instagram: @evremedusa

3 comments:

the creation of beauty is art. said...

This looks really wonderful!
the-creationofbeauty.blogspot.com

StyleOnTheSide said...

That gel sounds great and I think my feet desperately need that pedi treatment!
xo
styleontheside.com

Kızsal Şeyler Blog said...

Güle güle kullan micro pediyi ben de çok merak ediyorum daha detaylı yazısını paylaşır mısın ileride.
Bu arada benim bloguma da beklerim henüz çok yeniyim pembemakyajcantam.blogspot.com.tr