Friday, November 28, 2014

Sephora Gel Eyeliner in Creamy Green


Merhaba, uzun süredir makyaj postu paylaşmadığımı farkettim. Aslında bu sıralar doğru dürüst makyaj bile yapmıyorum. Bu makyajımı ise Sephora'nın geçen sezon çıkarttığı jel eyeliner koleksiyonundan seçtiğim yeşil far-eyeliner ile yaptım. Umarım beğenirsiniz!
Hi! I realized that I haven't posted makeup looks for a long time. As I'm working so hard lately I really don't have time. Here is one of my older looks made with Sephora's new gel eyeliner collection. Hope you like the look! 
Makyajın yıldızları Sephora jel eyeliner Creamy Green, Note cosmetics lipgloss, Naked palet ve Red Cherry takma kirpik #203 numara.
 Sephora Creamy Green'in rengini çok severek alsam da günlük makyaja nasıl adapte edebileceğimi bilememiştim sonrasında Naked palet ile sade bir göz makyajı yaptıktan sonra crease bölgesi ve göz pınarına bu far ile hafif renk katmaya karar verdim.
 Red Cherry kirpikleri uzun süredir denemek istiyordum. KKcenterHK.com adresinde uygun fiyatlı bulunca şans vermeye karar verdim. Gelmeleri çok uzun sürdü ancak kirpikleri beğendim!
Sevgiler,
GLAZE
instagram: @evremedusa

9 comments:

Unknown said...

So cute!
Love this makeup!

Xo, Giada
GlamObserver

günlük yaşamım said...

çok güzel olmuş :)

Unknown said...

Yeşil renk gözlerine çok yakışmış.Siyah ve yeşil uyumu daima güzel.

Saray Suárez said...

Really beautiful look, love this green ^_^ You are beautiful. xoxo

Ysilacosafunciona.com

the creation of beauty is art. said...

This looks absolutely gorgeous on you! Definitely my favourite makeup look that you've done...and that is saying something!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Anna and Klaudia said...

amazing effect ;)

Giveaway YOYOMELODY – Win a $50 gift card!!!!

uğurböceğininannesi said...

kolyen muhtesemmmmmm.. nereden acaba.

Londyn said...

looks great!!

www.fashionistastyle1.blogspot.com

VİLDAN said...

Guzel bakışlar!