Sunday, November 2, 2014

''I avoid looking back. I prefer good memories to regrets.''- Grace Kelly


Uzun bir aradan sonra merhaba! Stil yazısı eklemeyeli biraz zaman geçti, sebepleri ise: işimin yoğunluğu, yurt dışı seyahatleri ve biraz da hava değişikliğine ve kışa henüz ayak uyduramamış olmam olabilir. Bu fotoğraflar güzel bir Eylül gününde sevgili Sarper tarafından Nişantaşı'nda çekilmişti. 1950 ve 60'ları çok seven biri olarak Grace Kelly'nin büyük bir hayranı olduğumu gururla söyleyebilirim. Geçen hafta Grace of Monaco filmini izleyince ona karşı hayranlığım bir kat daha arttı ve bu resimleri daha fazla bekletmemeye karar verdim. Giydiğim elbise Dressupinlove by Cocobolinho koleksiyonun ilk parçası olacak aslında, 'zaman ayırabilirsem' tabi ki:) Bahar aylarına doğru küçük bir koleksiyonla gelmeyi planlıyorum.
Ayrıca bu yazı da yine bir ilk. Blogda bu tarz 'inspiration-ilham aldığım' stillere devam etmeyi de düşünüyorum. Siz ne dersiniz? Öpücükler!
Hi everyone! Here's an inspiration post of Grace Kelly. Hollywood's most elegant blonde! I love these kind of tulle details which come from 1950's. And velvet texture is the magical part of this dress. I hope you'll like the photos, millions of kisses!
Dress/Elbise: Similar to Grace Kelly's dress from Rear Window
Heels/Ayakkabı: Mango 
Shades/Güneş gözlüğü: Chicwish
Bracelet/Bileklik: Zara (last season/geçen sezon)
Necklace/Kolye: From mom's closet/annemin dolabından

3 comments:

Unknown said...

bayıldımmm!
kıyafetine yazına her şeyee:)

the creation of beauty is art. said...

I love that quote and I love this outfit. It is so elegant and sophisticated.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Simona said...

Your look is very Grace Kelly, love the pearls.
Simona
Lake&Moon Fall capsule wardrobe