Tuesday, September 16, 2014

Amazing Eyebrows by Flormar- Kaş Ürünleri


Merhaba, +Flormar 'ın yeni ürünleri geçtiğimiz hafta elime ulaştı. Kaş makyajı ile ilgili 3 yeni ürün çıkaran Flormar bu konudaki eksikliğini kapatmış gibi gözüküyor (bir de kaş maskarası çıkardılar mı işlem tamam olacak:). Takip edenlerin bileceği üzere benim de kaşlarım seyrek ve ince. Benefit Brow bar servisi almama rağmen kaşlarımı makyajsız hiçbir şekilde kullanamıyorum (herkes kaş yönünden şanslı değil). Flormarın bu yeni ürünlerini fotoğraflarla göstermek ve tek tek incelemek istiyorum. Bu arada Flormar'ın 30 Eylül'e kadar 25tl üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz kampanyasını da hatırlatmak istiyorum:) Gelelim detaylara...
Hi everyone, Flormar has accelerated making new products and I'm loving' it! Here is the latest brow products including a brow liner, primer and a fixing mascara. Eyebrow liner seemed a little too harsh for me at first but then i got used to the idea because overall pigmentation is not as much as an eyeliner so it's kinda safe to use them on brows. The eyebrow primer is a wax based product that keeps brows in place and adhere's the liner to it. And the last brow product is the fixing mascara which can easily be found in other drugstore brands. It's a clear setting mascara but the difference is it has a plastic applicator that makes it easy to control and loved how it fixed my brow hairs. And I think that's it for now. You can see the detailed photos of the products and before/after application on my brows. Hope you like!
Flormar Eyebrow Liner: Kesinlikle serinin en enteresan ve yenilikçi ürünü. İlk elime aldığımda "hmm kaşa eyeliner mı? nasıl yani?" olduğum ürünü kullandığımda düşüncem değişti. Açık kahve rengi ama pigmentasyonu bir kaş ürününde olması gerektiği gibi az ve çok boyamayan bir ürün. En güzel yani minik minik darbeler ile kaş çizebiliyorsunuz ve gayet de doğal oluyor. Kaş farıyla komple doldurmayı sevmeyen ya da doğal bulmayanlar için ideal bir ürün. Tek problemi şu an 2 rengi bulunması. Bendeki kahverengi olan bir de siyahı var ki çok esmerlere göre olabilir ancak. Benim kaşlarım simsiyah ancak daha açık renkli ürünlerle doldurmayı seviyorum yoksa çok belirgin oluyorlar. Bendeki kahverengisi bile açık renklilere koyu kalacaktır zira sürdükten sonra yarım-bir ton kadar koyulaşma eğiliminde. Benim tonlarımda ise kaşlarınız ve doğal minik dokunuşlar yapmak istiyorsanız deneyebilirsiniz bence! İncelemek için tık tık!
Flormar Eyebrow Primer: Aslında bu ürünü en başa koymalıydım zira primer yani baz ürün yani ilk aşamada bunu kullanmak gerekiyor ancak diğer ürünü çok ilginç bulduğum için ilk sıraya eyebrow liner'ı aldım:) Yine yenilikçi bir ürün olan kaş primer'i jumbo eyeliner ambalajında wax yapıda, beyaz olmasına rağmen beyaz iz bırakmayan bir nevi kaş jölesi olarak adlandırdığım bir ürün. Kaşları hizaya sokmada birebir ancak şeffaf kaş maskaralarından farklı olarak kaşları tene yapıştırma eğilimi var. Bu ürünü kaşlarıma uyguladıktan sonra kaş liner'ını sürdüğümde ilk yapıştırma etkisi yumuşuyor ve daha doğal oluyor. Asi ve kalkık kaşlılar için ideal bir ürün olabilir. En iyi sonuç için tek başına kullanılmasındansa benim gibi 3 ürünü bir arada kullanmanızı öneririm. İncelemek için tık tık!
Flormar Eyebrow Fixator Mascara: Çeşitli markalarda olan ürünün Flormar muadlinin fırçası minicik bir tarak gibi. Plastik fırçasının minik olması ve kaşları güzel taramasını sevdim. İlk aşamada şeffaf maskara olduğu için parlak bir görünüm verse de zamanla o görünümü kaybediyor. Fırça tasarımını başarılı buldum. İncelemek için tık tık!
Bu üç ürünü beraber kullandığımda elde ettiğim sonucu beğendim ve 8 saatlik kalıcılık testinde de başarılı buldum. Akma-dağılma-bulaşma ya da form kaybı gibi problemler yaşamadım. Kısacası bu seriyi başarılı bulduğumu belirtmeliyim. Kaş konusunda yenilikçi ürün arayışında olanlar incelemeliler. 
Flormar Gel Eyeliner: Geçen sezon Passionate Dots koleksiyonuyla çıkan jel eyelinerlarla aynı ambalaja sahip olan bu jel eyeliner, koleksiyonla çıkan jel eyelinerdan yapı olarak çok daha başarılı. Koleksiyon ürününün pigmentasyonunu ve uygulamasını beğenmemiştim ancak bu kalıcı serideki ürün, simsiyah olması, pigmentasyonunun iyi olması kalıcılığının çok iyi olması gibi özellikleriyle beğenimi kazandı. Kapağındaki minik fırçası seyahatlerde iş görebilir cinsten ya da biraz daha kalınlaştırmak isterseniz çantanızda ekstra fırçaya gerek kalmıyor ancak normal uygulmada yine de açılı eyeliner fırçasıyla uygulamayı tercih ettim. Yukarıdaki fotoğraflarda da bu eyeliner'ı kullandım. Jel eyeliner'ı incelemek için tık tık!
Flormar yeni kaş ürünlerinden sonra incelemelerime, tekli farlar, far bazı ve makyaj sabitleyici sprey yorumlarımla devam edeceğim. Ayrıca Flormar'ın en yeni koleksiyonu Pin-Up gerçekten sevimli ürünler ile dolu. Hem kendi aldıklarım hem de firmanın gönderdiği ürünler ile yakında blogda Pin-Up rüzgarları esecek, bilginize! Flormar'ın yeniliklerini takip etmek için www.flormar.com.tr 'ye ışınlanabilir ya da Flormar'ı @Flormarturkiye ismiyle sosyal medyada takip edebilirsiniz!
Sevgiler
Loves,
GLAZE:)
instagram: @evremedusa

13 comments:

the creation of beauty is art. said...

These look like great brow products!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Unknown said...

flormarın bütün ürünlerini çok beğeniyorum çok kaliteli gerçekten, güle güle kullan canım..

kozmetikperisi said...

hiç denememiştim,çok güzel durmuş:)

Rocío said...

Amazing cosmetic products!!
xx
www.rainofdew.com

Anonymous said...

Pls check and give us a demo :) xoxo
http://www.refinery29.com/ombre-eyeliner-london-fashion-week-spring-2015

StyleOnTheSide said...

Oh I'm glad you got used to it because your eyebrows look great, they frame your eyes beautifully!
xo
styleontheside.com

foodie tarta said...

Başarılı bir seri gibi duruyor denemek laZım :)

Anna and Klaudia said...

Wow!! fantastic products <33333

http://anna-and-klaudia.blogspot.com/

Unknown said...

Wow, it looks great!

New Lace Dress

Sofia said...

Las fotos son geniales, tanto como el conjuntohttp://bit.ly/cutefashion1

Balbocegi ile Kozmetik said...

Ulkemizde renkli kozmetikler arasında bence en buyuk eksikleriden biri renkli kas maskaraları. Bu tarz urunler sadece high-end markalarda satılıyor. Maybelline'in renkli maskaları ulkemize gelmedi , Rimmel London'ın ki ise yeni cıktı gelir mi gelmez mi bilinmez. Bence bu eksik en kısa surede kapatılmalı :)) cok doluyum bu konuda :))))

Güle güle kullan :))

Unknown said...

Great post! Thank you for your comment on my blog. Greetings from Poland <3
I would be very pleased if you will become a unique follower of my blog:
www.blondivy.blogspot.com

darkolivee said...

ya ne güzel uygulamışsınnn
süper olmuş tatlım