Tuesday, August 5, 2014

Urban Decay Electric Palet Makyajı


Merhaba, uzun zamandır istediğim bir palet olan Urban Decay Electric palete sevgili doktora hocam sayesinde geçtiğimiz ay kavuştum:) Elime geçer geçmez hemen test etmek istedim ve bir makyaj hazırladım. Bugün sadece palet ile yaptığım makyajı paylaşıyor olsam da tahmin edeceğiniz üzere bu palet benim daha çoook işime yarayacak bu nedenle paletin farlarını tek tek değerlendirme işini erteliyorum:) Ancak genel olarak şunu belirtmeliyim ki tüm farlar pigmentasyon ve kalıcılık olarak çok başarılı. Renkler iddialı ve herkesin sevmeyeceği türden ancak renkli makyaj severlerin kaçırmaması gereken süper bir palet! Artık Urban Decay'in Türkiye'ye gelmesini istiyoruuuuz diyor ve makyajın fotoğraflarıyla sizi baş başa bırakıyorum:)
Hi eveyone, today's makeup look is created with Urban Decay's Electric palette. I just got my hands on this one and I really loved pigmentation and overall quality of the palette. Color pay-off is great and I think if you love colorful eye makeup looks this one is a must-have! I didn't review each eyeshadow individually because I didn't use them a lot to get my final decision. Here is my first makeup look with this palette, hope you like it:)
Electric palet ile birlikte Tarte amazonian clay allık (blissful rengi) ve urban decay 7/24 göz kalemi (demolition rengi) de bana gelen hediyelerden:) Yakında onları da yorumlayacağım:) 
 Takma kirpikleri yamuk yerleştirimişim ne var ki bunu tüm fotoğraf çekimini tamamladıktan sonra farkettim. Bu nedenle özür diliyorum, evet biraz yamukluk var:)
1 numara: Trash rengi, limon sarısı-yeşilimsi toxic green olarak ifade edilebilecek bir renk.
2 numara: Savage rengi, canlı bir pembe renk. İçerisinde sim bulunmuyor ancak paletteki ışıltılı renklere göre yapısı daha sert ve rengini daha zor belli ediyor.
3 numara: Jilted rengi, çok hoş bir mürdüm tonu içerisinde mor yansımalar içeren ışıltılar barındırıyor. Pigmentasyon ve yapısı çok güzel.
4 numara: Freak rengi, açık yeşil sedefli yapıdaki bu far yapı olarak en başarılı farlardan biri. Yumuşacık ve pigmentli bir far. Ben burada eyeliner olarak kullandım. Daha koyu renklerin üzerine sürmeme rağmen tek geçişte rengini verdi. 
Renkli göz makyajını sevenlerin kaçırmaması gereken bir palet olan Electric palet ile yaptığım ilk makyaj böyle oldu. Önümüzdeki günlerde bu paletle makyajlar yapıp paletteki farları tek tek yorumlamak niyetindeyim:) 
Sevgiler
GLAZE
instagram: @evremedusa

7 comments:

Unknown said...

Asude'm ne yaptın sen böyle? Renkli makyaj sevmiyorum dedikçe lafımı yedirttin :D bayılıyorum senin renkli göz makyajlarına <3 Rujun rengi de çok doğal ve hoş durmuş ^^ Hediyelerini de güzel günlerde kullan :*

the creation of beauty is art. said...

What a fun look! I love how creative people are getting with this palette.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Unknown said...

Bir far paletine aşık olmak!!!!
İşte şu anda bunu yasıyorum, derler ya "Keşke benım olsaaaaaaaa"

Cok yakışmış bebeğim! Operim cok.

audrey said...

ay çok güzel olmuş bu kadar rengi aynı anda değil ama tek tek kullanabiliyorum ben ancak..

Unknown said...

bende bayılıyorum bu palete yaaa gerçekten tam bomba yaz renkleri ve makyaj yine harika herzamanki gibi:)

Belçim Sarıeyyüpoģlu said...

Renkler sahane durmus gozunde cok yakismis. Adeta bir karnaval havasi var :)

Deneme said...

renkli her şeyi seviyorum :) bloğumdaki çekilişe de beklerim, sevgiler..

http://birdikbinbak.blogspot.com.tr/2014/08/bir-cekilis-hikayesi.html#more