Wednesday, July 9, 2014

Upwatch Neon Nail Polishes


Merhaba, bugün rengarenk tırnaklarla sizleri selamlıyorum. Style&Glaze Blog olarak çok sevdiğimiz saat markası UpWatch'ın yeni oje serisini denedim ve sizlerle bu güzel ojeleri paylaşmak istedim. Bakalım bu seride neler varmış neler:)?
Hi everyone, today's beauty post is about a new nail polish collection from a Turkish watch brand. We love their mirror watches and why not give a try to these beautiful polishes too! Hope you like these neon colors! 
Soldan sağa: 05, 44, 06, 43, 01
Ojeler adından da belli olabileceği gibi neon ve parlak yapıdalar. Tüm ojeleri (42 no hariç) 2 kat sürdüm. Pigmentasyonları 2.katta başarılıydı. Fırçası standart oje fırçası olan bu ojelerin parlaklıkları güzel ve kuruma süreleri de orta-hızlı. Ojelerin dış kapları Gabrini ojeler ile neredeyse birebir aynı, bu da bana aynı yerde üretilmiş olabileceklerini düşündürdü. Gabrini oje yorumlarım için tık tık! Bu ojelerle ilgili en sevdiğim özellik kuşkusuz, gündüzleri parlaklıklarıyla geceleri de disko gibi UV lambalarının kullanıldığı mekanlarda neon yansımalarıyla tüm ilgiyi üzerlerine çekmeleri oldu:) Neon yansımalardan ne kastettiğimi az sonra göreceksiniz:) 
 Soldan sağa: 02, 04, 42, 51, 41
İçlerinde en beğendiğim renkler ise 02 ve 43 numara oldu. Ayrıca beyaz oje severler için 01 numara da çok hoş bir tercih olabilir. 
UV ışık altında neon yansımalar:)
Şeker gibi bir post oldu:) UpWatch neonlara siz de www.upwatch.com 'dan sahip olabilir (Fiyat: 4.90TL), Up Watch'ı instagramda @upwatch profilinden takip edip yeniliklerden haberdar olabilirsiniz
Sevgiler,
Loves,
GLAZE
instagram: @evremedusa
p.s: modelim olan sevgili yeğenim Tuğçe'ye teşekkür ediyorum:)

8 comments:

audrey said...

Renkler gabriniye çok benziyor ama değil sanırım bulursam bunlardan da alırım bir neon hastası olarak :))

Una said...

It looks so cool. :-)

Saray Suárez said...

Ohhhh lovely nail laquers ^_^ I want yhem all!! xoxo

www.ysilacosafunciona.com

sevda s. said...

Renklerin hepsi birbirinden güzelmiş. Gabrini keşke rahatlıkla bulunabilecek bir marka olsaydı, eski seriler bir yerlerde çıkıyor karşıma ama yenileri hiç bulamıyorum :(

Anna and Klaudia said...

So lovely <3333

http://anna-and-klaudia.blogspot.com/

StyleOnTheSide said...

Those are great colours! I love that they glow. I think they would be fabulous for a great nighttime beach party!
xo
styleontheside.com

willsingformakeup said...

Very vibrant neons! I have some neons from China Glaze that I'm loving right now!
xoxo Lauren | Will Sing For Makeup

sevda s. said...

Canım ya kusura bakma sıcaklardan kafa gitmiş sanırım ben de ne düşünüp ne yazmışım :) Bir kaç gündür aklımdaydı farkettim yanlış yazdığı bir türlü gelemedim. Up watch ojeler çok güzeller ama internetten oje almayı hiç sevmiyorum mağazalarda da göremiyorum bu ojeleri. Gabrini'nin benzediğini söylediler ama onunda tüm renklerini bulamıyorum. Yazmak istediğim buydu aslında :)
Gerçekten şeker gibi bir post olmuş.