Tuesday, July 15, 2014

Flormar Beauty Toys Collection

Merhaba, +Flormar Türkiye 'nin koleksiyonlarına olan ilgimi biliyorsunuz. Beauty Toys koleksiyonu ise Flormar'ın bu ilgiyi hakettiğini ortaya koyan bir koleksiyon olmuş! Beauty Toys koleksiyonunu bir nail art koleksiyonu olarak tanımlayabilirm. Bu koleksiyon ile birlikte Flormar, nail art severleri sevindirecek fırçalar ve dotting pen'ler de piyasaya sürdü. Bu tarz malzemleri ülkemizde bulmak mümkün değildi. Şimdi ise uygun fiyata herkesin nail art fırçası olabilir! Beauty toys koleksiyonu yaza damga vuracak pastel ojeleriyle de ilgimi çekmeyi başardı. Şimdi sizlerle yaptığım nail art denemelerini ve ojelerin detaylı swatchlarını paylaşmak istiyorum…
Hi everyone, you may know that I love Flormar's collections! Flormar is a very affordable brand with good quality products. The newest collection from Flormar is called Beauty Toys collection which nail art lovers would love. I really liked the consistency and finishes of nail polishes from Beauty Toys collection. Nail art brushes and dotting pens are good quality and it's fun to try different designs using them:) Hope you like this collection! Here are detailed photos and swatches...

 Ojelerin fırça tasarımları ince ancak sürmede problem yaşatmadı. Tüm ojelerin (açık renkler de dahil) pigmentasyonlarını başarılı buldum. Swatchlarda baz ojeleri 2 kat sürdüm ve tam kapatıcılık sağladım. Özellikle Purr Cat rengi bu koleksiyonun favorisi oldu. Essie SandTropez'in uygun fiyatlı güzel bir alternatifi olduğunu düşünüyorum. Her türlü nail artta süper bir baz olacaktır kendisi:)
Ojeler sırasıyla soldan sağa ve aşağıdan yukarıya: Purr Cat, Frog Prince, Pony Tale, Popsicle, Cookie monster, Princess castle, Golden Ball, Troll, Mermaid
Frog Prince, bu yazın favori mint rengi! Pigmentasyonu ve kıvamı açık renk bir ojeye göre çok başarılı. Ayrıca renginin güzelliği de kalbimi çaldı:) Adı üstünde Kurbağa Prens:) 
Nail art konusunda başarılı değilim ancak bu ojelerle oynamak çok eğlenceli!Flormar'ın ürünlerine isim vermeye başlamasına çok seviniyorum, zira birbirinden tatlı isimleri var tüm ojelerin! Troll rengi ve Mermaid de renkleriyle kalbimi çalan diğer ojeler arasına girdi. 
Fırçaların hepsinin tek tek işlevlerini detaylı bilmesem de, yelpaze fırça ile baş parmağımdaki efekti yaptım:) En sevdiklerim ise kesinlikle dotting pen'ler! Dotting pen sayesinde tırnağınıza irili ufaklı noktacıklar koyarak süper desenler yaratabilirsiniz. Dotting penlerin değişik boyutlarda üretilmesi iyi bir tercih olmuş:) 
Nail art konusunda çok yetenekli arkadaşlarım olan @goncanınguncesi @ojebeni ve @benimelim 'i instagram'da takip etmelisiniz! Gerçekten ilham vericiler:) 
Bu koleksiyona bayıldım! Flormar'ın yeniliklerini takip etmekten büyük zevk alıyorum! Sizin kolaksiyonda beğendiğiniz ya da hoşlanmadığınız taraflar neler? Favori renginiz hangisi? Paylaşın!
Sevgiler
Loves
GLAZE
instagram: @evremedusa

8 comments:

Unknown said...

Ayyy çok şirin olmuşlar sahibi gibi ^,^ Hatun baştan aşağı yetenek yahu :*

Busenin.bloguu said...

Ay harika renkler:))) nail artlarında çok cici olmuş:))

sevda s. said...

Bu serinin renkleri gerçekten çok güzel, şeker gibi :) Nail artların da güzel olmuş eline sağlık.

the creation of beauty is art. said...

You are so talented! I absolutely love the nail art you created :)
the-creationofbeauty.blogspot.com

мaᖱaмe кoкoş said...

Çok şirin dadlımm byldmm :)

fashion doctor said...

love flormar nailpolishes! pretty manichiure!!!

Unknown said...

Çok sevimli olmuş tırnakların cıvıl cıvıl :)

Unknown said...

Bence tırnaklardaki desenler gayet başarılı ve çok şirin olmuş canım. Hepsi birbirinden şeker ama benim favorim tabi ki mermaid (yaz için özellikle) ve klasik rengim pony tale (her mevsim için). İsme özel gelmiş olması da çok hoş değil mi? Sevgiler Asudecim, öperim...