Saturday, July 5, 2014

Everything is better in PINK!

Merhaba, geçtiğimiz günlerde Sephora indirimi sırasında Benefit Brow bar randevum olunca elim boş çıkamadım tabiki! Bu arada kaşlarımla ilgili gelen onca soruya ve öneri mesajlarına artık dönmüyorum a dostlar, en düzgün hali bu ben memnunum vs. gibi yorumlarımı yüzlerce kez yaptım, sıkıldım, konu kapandı:) Her neyse asıl konumuz Sephora indirimi zaten:) İndirimden Frontcover Party Queen paletini 114tl'den %50 indirimli oluncaaa yaklaşık 57tl'ye almış oldum. Paletin içeriğine ve makyajın detaylarına geleliiiim…
Hi everyone, I've been going to Benefit Brow bar for my brow shaping lately. My brows are sparse and they don't grow at all so I decided to get professional help. When I went to Sephora for my brow bar appointment there was annual summer sales and I brought this Frontcover Party Queen makeup palette and created this look with it! The palette is not very good quality itself but the colors I used here which I tagged on photo are quite good! Hope you like it!
Makyajın büyük bir bölümünü Frontcover palet ile yaptım. Palette az sonra göreceğiniz ve benim bu makyajda kullandığım farların pigmentasyonları ve dağıtılabilirlikleri gayet başarılı ancak en üstteki fırınlanmış farlar hem pigmantasyon olarak zayıf hem de sert yapılılar. Orta sıradaki sim ve glitterları sevdim ki benim bu paleti tercih etme sebebim bu bölmeydi:) Krem farları ve fırçayı denemedim ancak en alttaki küçük boy göz kalemini de pek başarılı bulmadım. Kısacası çok da gerekli bir palet değil diyoooor makyajıma geçiyorum.

Asıl olay gördüğünüz gibi alt kirpik diplerinde! Göz kapağı makyajının ardından alt kirpik diplerine master drama chromatics göz kalemlerinden magic magenta var! Bu kalemlere bayılıyoruuuum her rengi benim olsun! Alt kirpiklere daha önce de bloğa misafir ettiğim Color Madness serisinin pembe rimelini de geçtim ve makyaj tamam oldu! Flormar Color Madness serisi renkli rimelleri son yılların en başarılı serisi bence, hala renkli rimelinizi almadıysanız bu seriye şans verin; pigmentasyon, kalıcılık, hacim vermesi vs. hepsi süper, bende neredeyse 5tanesi var bunların:)
Dudaklarda ise kalem uygulamayı tercih ettim, Mac embrace me isimli pembe kalem en sevdiğim!
Göz makyajına yakın plan!
Flaşlı fotoğraflar
Sevgiler,
Loves,
GLAZE:)
instagram: @evremedusa

4 comments:

Unknown said...

Party Queen havasında bir makyaj olmuş ellerine sağlık :) ayrıca kaşlarının bu şekli muhteşem ^^

Tina said...

nice look :)

Anna and Klaudia said...

Wow!! you look gorgeous <3333

http://anna-and-klaudia.blogspot.com/

StyleOnTheSide said...

You're right, everything is better in pink! I just love what you've been doing with your eyes lately!
xo
styleontheside.com