Tuesday, July 22, 2014

Collect Moments Not Things!


 Merhaba, yeni makyaj postu kaç aydır sayıklayıp durduğum ve sonunda sevgili +Coco Bolinho 'nun sayesinde kavuştuğum Naked 3 palet ile yaptığım makyaj:) Evet, dudakları bomboş bıraktım ve çok basit bir makyaj uyguladım, sanırım bu sefer içimden böyle geldi! Urban Decay Naked 1 palet en sevdiğim paletim olunca ,Naked 3'ün de favorim olacağını düşünmüştüm. Naked 3 pigmentasyon açısından sınıfı zar zor geçen bir palet oldu. Renklerin belli olması için Sephora Glitter baz üzerine uyguladım ve bu şekilde daha iyi bir sonuç aldım. Yine de Urban Decay far paletlerinden en pigmentsiz ve sorunlu yapılı farlar olduğunu belirtip makyajın detaylarına geçiyorum:)
Hi everyone, today's makeup look is created with the famous Naked 3 palette. I think this one is a bit overrated. Eyeshadows are not good in terms of pigmentation and application so I used a glitter base to fix them better. This is upsetting because the colors are so soft and pinky nudes seem great but the quality is so problematic:( Hope you like my look though:)
 Renklerin görünümleri müthiş olmasına karşın tozutma, pigmentasyon, uygulama konusunda ciddi problemleri var. Yine de glitter baz ile kullanılabilirler. Tüm farların ayrı yorumlandığı bir post da gelecek tabi ki:) 
 Özellikle Dust ve Burnout gibi açık simli renklerin yapısı daha kötü ilen Factory ve Mugshot yapı olarak daha mutlu eden cinsten farlardı. Eyeliner olarak ise çok sevdiğim Bobbi Brown Chocalate Shimmer Ink jel eyeliner'ımı uyguladım:)
 İşe giderken uygulayabileceğim soft bir makyaj oldu;)
Sevgiler
Loves
GLAZE
instagram: @evremedusa

14 comments:

Belçim Sarıeyyüpoģlu said...

Harika olmus ellerine saglik :)

Unknown said...

İşte bu makyajlar tam benlik =) Renkli makyajları çok beğensemde sokağa öyle çıkamıyorum hep klasik bu tonları kullanıyorum. Sanada çok yakıştığını söylememe gerek yok sanırım ^^ Güle güle kullan paletini Asude'm daha çok makyaj isteriz bu güzellikle <3

the creation of beauty is art. said...

I love this palette and I love this makeup look! Gorgeous.
the-creationofbeauty.blogspot.com

audrey said...

naked 3 benim de çok sevdiğim kullandığım bir palet makyaj da çok hoş olmuş :-))

StyleOnTheSide said...

Oh too bad you didn't like this one. I have it but haven't tried them yet! Your eyes, however, look beautiful!
xo
styleontheside.com

Unknown said...

Naked 3 hakkında güzel şeyler duymuyorum maalesef halbuki farların renkleri ve ambalaj harika :) Makyajına da bayıldım sade doğal çok güzel olmuşsun. Bu makyajdan güzel gelin makyajı da olur sade güzellik :)

Missy said...

Çok güzel ve hafif bir makyaj! Yaz için çok uygun :)

www.missysworld.com

evremedusa said...

saol cnm:)

evremedusa said...

ayy ceydacım sen bakma benim renkli makyajlarıma sokağa öyle çıkmıyorum ben de:) sanki resim yapar gibi yapıp siliyorum çoğunlukla ben buradakinden de az makyajlıyım:) Palet ile daha değişik şeyleer yapmak istiyorum aslında ama yapıları biraz problemli bakalım başarabilecek miyim:)

evremedusa said...

thank you hun:)

evremedusa said...

saol İremcim ben henüz tam ısınamadım senin makyajlarına bakmalıyım ozmn ilham olsun bana:)

evremedusa said...

My expectation was so high! Unlike Naked 1 and 2, this one isn't worth the price imo! you can still give a chance though:) Thank you so much btw:)

evremedusa said...

Naked 1 ve 2 ile kıyaslayınca ve genel urban decay far kalitesini düşününce kesinlikle yapısal sorunları çözmeleri gerekirdi diye düşünüyorum. Fiyat-performansta sınıfta kaldı ne yazıkki. Ama yine de çok istiyordum ve her türlü çabalarım devam edecek:)

evremedusa said...

saol cnmcm:)