Monday, June 9, 2014

Spotlight Red


Yağmurlu bir İzmir akşamında sizlere kırmızı rujlu bir makyaj postu ile merhaba diyorum. Kırmızı ruj sevgim hiç eksilmese de günlük hayatta kullanamadığım bir renk ne yazıkki kırmızı. Ancak her tonundan ruj almadan da duramıyorum. İşte bu posta konu olan Wet N Wild Spotlight red isimli kırmızı rujum da Gratis'in Wet n Wild markasını getirmesi ile edindiğim bir ruj. Hem kısaca ürünleri yorumlamak hem de kırmızı ruj ile kullanılabilecek bir makyaj örneği gösterme istiyorum. Gelelim detaylara….
Hi everyone,  today's makeup look is all about red lipstick. I'm really obsessed about red lips but unfortunately I can't wear red lips in my daily life. I couldn't resist this beautiful wet n wild lipstick in spotlight red and brought one. Hope you enjoy my makeup look with this lipstick. Here are some detailed photos...
1- Wet N Wild Spotlight Red: Canlı soğuk alt tonlu bir kırmızı. Pigmentasyonu çok iyi. Yapısı kuru ve mat bitişli. Nemsiz dudaklarda kötü görüntü oluşturabilir. Dudakları eksfoliye edip nemlendirdikten sonra kullanmanızı öneririm. Kuru yapısı haricinde diğer özelliklerini çok beğendim. Kalıcılığı ve duruşu çok güzel. Fiyat-performans oranı yüksek olan bir ürün. Gratislerde bulabilirsiniz.
2- Bobbi Brown Gold eyeliner: İstanbul Elca'dan aldığım bu gold eyeliner, keçe uçlu bir fırçaya sahip. Işıltıları ve renk vermesi gayet güzel. Akışkan yapıya sahip olmasına karşın sürdükten biraz sonra kuruyor ve bulaşma yapmıyor. 
3- MAC jel eyeliener Balcktrack: Çok uzun süredir severek kullandığım jel eyelinerım. Siyahlığı, kalıcılığı ve yapısı çok güzel. Akma, bulaşma yapmıyor. Göz içinde ise jel eyeliner tercih etmediğim için bu bölgedeki kalıcılığını bilemiyorum.
4- Maybelline Master Drama göz kalemi (siyah): Simsiyah göz kalemi arayanlar için ideal bir kalem. Yumuşacık yapısı sayesinde göz içine rahatlıkla uygulanabiliyor. Benim gözlerim hafiften suludur bu nedenle bendeki kalıcılığı 3-4saat, sonrasında aralarda boşluklar oluşabiliyor. 
Lensler: Solotica (kore yapımı Elit optikten alındı) Green rengi. 
Flaşlı fotoğraf
Sevgiler
Loves,
GLAZE
instagram: @evremedusa

7 comments:

Saray Suárez said...

Lovely and shinny look. Love this golden eye liner. xoxo

www.ysilacosafunciona.com

Unknown said...

Her zamanki gibi çok güzel olmuşsun :) Kırmızı ve altın sarısının uyumuna bayılıyorum :)

the creation of beauty is art. said...

How gorgeous! Your makeup looks absolutely stunning.
the-creationofbeauty.blogspot.com

ChocolateFashionCoffee said...

great lipstick :)Saci
ChocolateFashionCoffee
ChocolateFashionCoffee Facebook Page
ChocolateFashionCoffee INSTAGRAM!!!

Burcu said...

lensler çok yakışmış.

Busenin.bloguu said...

göz makyajına da ruja da bayıldımmm.Bu arada söylemeden edemeyeceğim lensler gayette doğal gibi durmuş:)

willsingformakeup said...

Gold eyeshadow with red lips is one of my favorite looks! Beautiful look!
xoxo Lauren | Will Sing For Makeup