Monday, June 2, 2014

It's always sunny in Philadelphia


Yazı kucaklayan görünümlerden biri ile merhaba! Yazının başlığı birden zihnimde canlanınca çok da karşı koyamadım açıkçası. Hep güneşli havaların bizi beklediği bir mevsime girmiş bulunmaktayız. Turuncu ve pembenin gözlerde buluştuğu bu iddialı makyajda iki yeni ürün kullandım. Simli far-pigment araken Gratis'te karşıma çıkan Valentina-D markasından bahsetmek istiyorum biraz. Simli eyeliner ve toz-pigment farları olan rengarenk bir marka Valentina-D. Sevgili insta arkadaşım @coffeecup 'ın tavsiyesi üzerine aldığım ürünlerinde gayet memnun kaldım. İşte buradaki turuncu ve pembe pigmentler de bu markaya ait. Postun sonunda swatchlarını da bulabilirsiniz. Umarım beğenirsiniz. 
Hi everyone, today's makeup is just like summer days, warm and colorful. I really love playing with colors so I decided to go bold on both lips and eyes. Hope you love this look. Here are some detailed pics of my makeup!
Flaşlı fotoğraflar
 Kullandığım ürünler ve Valentina-D pigmentlerin swatchları
Rujlar: Kate moss 16 ve 20 numaralar
Too faced french and fabulous palet mess in a dress pembe far
Wet N Wild brulee göz farı
 Sevgiler
Loves
GLAZE
Evremedusa:)

5 comments:

the creation of beauty is art. said...

Oh my gosh, this makeup look is SO pretty! I just love the colours you used!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Unknown said...

Makyajın her zaman ki gibi harika artık yazmaktan bıktım yahu =P :) Pigmentlerde güzel gözüküyor o_O ama ben bu Valentina ablayı hiç görmedim gratis de bir sorayım en iyisi :)

Busenin.bloguu said...

böyle renkli bir makyaj ne de güzel yakıştırmışsın.Turuncu pembe uyumunu hep sevmişimdir çok güzel olmuş canım makyajın özellikle ruja bayıldım:)
http://sansaafashion.blogspot.com.tr/

j.d. said...

Ne tatlı olmuşsun, tam yazlık cıvıl cıvıl :*

Unknown said...

.çok güzel olmuşşş bayıldımm rujlaraa :)