Tuesday, June 17, 2014

Flormar Color Madness Collection Swatches&Reviews


Merhaba, güzel bir haftasonunun ardından yoğun bir haftaya merhaba dedim. Bu akşam sizlerle +Flormar Türkiye  yeni koleksiyonu olan Color Madness koleksiyonu ürünlerinden bahsetmek ve bu çılgın renklerle yaptığım çılgın makyajımı paylaşmak istiyorum. Kabul ediyorum ki bu makyaj günlük hayatta kullanılabilir cinsten bir makyaj değil ancak eğlenmek için de ideal:) Ben renklerle oynarken kendimi çok mutlu hissettim, umarım siz de eğlenirsiniz:) Lafı uzatmadan koleksiyon detaylarına giriyorum…
Hi everyone, after a lazy weekend I found myself working breathlessly and decided to take a break from this routine. This post is all about Flormar's latest collection Color Madness! As it can be understood from collection's name, this collection is full of crazy colors and textures. I created a crazy colorful look for this collection and hope you enjoy my look!
Bu koleksiyona ait elimde olan ürünler 2 adet terracota far, 3 adet rimel ve 1 adet twist up lipstick. Siyah rimel dışındakiler Flormar tarafından gönderildi. Renkli rimel performansına bayılınca siyahını da kendim satın aldım.
Flormar Crazy Look Mascara: Sax Blue, Yellow ve Black renklerini tek tek deneme şansım oldu. Bu rimeller Flormar'da hatta tüm markalarda yakın zamanda denediğim en iyi rimeller oldular. Renkli rimellerdeki pigmentasyon sorunu yok, renklerini çok güzel veriyorlar. Kirpiklere hacim kazandırıyor ve en sevdiğim özelliği kirpikleri sertleştirmiyorlar. Kalıcılıkları güzel ve dökülme yapmıyorlar. Tek olumsuz düşünülebilecek özelliği fırçasının büyük olması kiii benim gibi büyük gözlere sahipseniz bu problem olmuyor. Kısacası sevdim ve bu serinin kirpik primerini de almayı düşünüyorum! 
Flormar Fusion Baked Eye Shadow FB05 Starry Orange: Turuncunun ana renk olduğu bu farın terracotasını oluşturan renkler mor ve sarı. Somon-turuncu arası bir renk oluşuyor ve ışıltıları gaayet belirgin duruyor. Pigmentasyonu gayet başarılı. Kalıcılığı iyi. Değişik bir renk ve uygun fiyatlı bir far arıyorsanız bakmanızı öneririm. Far yorumlarımla ilgili bir hatırlatma yapmak istiyorum; ben tüm farlarımı Urban Decay primer potion üzerine sürüyorum(aksini belirtmediğim sürece) bu nedenle kalıcılık ile ilgili yorumlarımı bunu göz önüne alarak değerlendirin;=)
Flormar Fusion Baked Eyeshadow FB01 Cloud In Sky: Ana rennin beyaz olduğu bu farın terracotasını açık mavi ve sarı renkler oluşturuyor. Karıştırılıp uygulandığında buz mavisi-beyaz arası oluyor. Pigmentasyon ve kalıcılığı çok iyi. Şunu rahatlıkla söylemeliyim ki iki far da yapı olarak bir çok high-end markaya taş çıkarır cinste. Simli-ışıltılı far severlerin kesinlikle bakması gerekir diye düşünüyorum!
Takma kirpiklerim de koleksiyonun en çılgın parçalarından biri. Nasıl takarım diye düşünürken böyle bir makyaj yapmak geldi içimden. Bu kirpikleri alıyorsanız takarken ve çıkarırken dikkatli olmalısınız zira çok narinler:) 
Flormar Twist-up lipstick 12 Orange: Hmmm clinique chubby, rimmel color burst kalem rujlar var da neden Flormar'da yok diye düşünüyorsanıııız bu koleksiyonla Flormar buna da çözüm getirmiş. Twist-up lipstick pigmentasyon ve kalıcılık olarak çok başarılı. Nem vermesi de güzel, dudakları kurutmuyor. Rengi saatlerce yeme-içmeye rağmen dudaklarda kalıyor. Hatta o kadar yoğun ki ben azıcık sürüp parmağımla dağıtıyorum. Rengi ise Orange olarak geçse de çok hoş bir coral. Tam yazlık! Tavsiye ediyorum:)
Swatchlar(soldan sağa): Flormar Twistup lipstick Orange, Flormar fusion baked eyeshadow Starry orange ve cloud in the sky.
 Göz makyajına yakından bakış. Rimelin pigmentasyonunu görebilirsiniz.
Flaşlı fotoğraflar 
Bol yazılı bu postu umarım seversiniz. Flormar Color Madness koleksiyonunu incelemek için www.flormar.com.tr 'ye ışınlanabilir, Flormar'ı instagram (@flormarturkiye) ve twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.
Sevgiler
Loves,
GLAZE
instagram: @evremedusa

9 comments:

мaᖱaмe кoкoş said...

Bayıldım bu seriye özelliklede kalemlerine , cok guzel yapmışsın tatlım ona ayrıca bayıldım ...
keşkemm diğerleri gibi banada gönderse flormarr ama ne yazık ki 1500 izleyicin olması gerekiyor deyip üzdüü benii beniii bihterleriniii :( :P

Unknown said...

Çok eğlenceli cıvıl cıvıl olmuşsun çok sevdim :)

Belçim Sarıeyyüpoģlu said...

Renkler ne kadar guzelmis :) bence partilerde fln bu tarz makyajlar hos olablr :) sevgiler www.beauthingsforme.blogspot.com

Unknown said...

bu ne güzellikkk bayıldım çok farklı olmuş :) saçlar da aynı şekildeeee :) buarada makyaj demişken blogumda makyaj malzemesi çekilişim var beklerim :)

the creation of beauty is art. said...

Totally bold and beautiful! Love this!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Unknown said...

Yine mi güzelsin yine çiçek :) Bayıldıııııım! Farkını her zaman ki gibi ortaya koymuşsun.. Tam parti tarzı olmuş. :* ^,^

Whispering Life Style said...

oh wow! lovely and flawless make-up! Love the eye shadows, and the color of the lipstick. I don't know about the texture of the lipstick though based on the closeup pics of it. You look amazing!
Great post girl!
xx!
http://whisperingstyle.blogspot.com/

★nasli_ said...

Ba yıl dım !! <3

Unknown said...

Kirpikler sen tak diye yapılmış.. Havana hava katmışşş :) Bundan sonraki makyajlarda da gözüm arayacak bu kirpikleri :)