Saturday, June 21, 2014

Born Pretty Store Nail Art Water Decals


Merhaba, daha önceleri de hakkında paylaşımlarda bulunduğum çok güzel nail art malzemelerinin bulunduğu, uygun fiyatlı bir site olan Born Pretty Store 'dan gelen nail art water decals ile ilgili bir blog postu ile karşınızdayım. Water decal çıkartmaların uygulama videosunu daha önce çekmiştim, link için tık tık! Şimdi de aynı mantıkla uygulanan tam bir tırnak boyutundaki nail art çıkartmalarını göstermek istiyorum. Özellikle siz de benim gibi nail art'ları görünce iç geçiriyor ancak yapma kısmında problem yaşıyorsanız bu ürün tam size göre. Born Pretty Store'dan nail art malzemelerini QSL91 kodunu kullanarak %10 indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Gelelim uygulama aşamaları ve detaylı fotoğraflara:) Bu ürünün linki: http://www.bornprettystore.com/4patterns-newly-gorgeous-colored-floral-patterned-nail-water-decals-transfers-sticker-p-12400.html
Hi everyone, Born Pretty Store is one of my favorite nail art shops worldwide. I have used their water decal stickers in one of my previous blog posts and I also filmed a video about their application. When I checked their website I saw this beautiful nail art water decals and I'm really happy with this product. If you love nail art but doesn't have time or just lazy like me to do your own nail art, this product is just for you. You can cut and shape the product to fit your nails, simply soak in water and apply decal on your polished nail. Blow dry and use a top coat and you are finished! So simple yet looking so complicated! Hope you like my nail art decal design and you can use coupon code QSL91 for %10 discount for all items in Born Pretty store. This products direct link is: http://www.bornprettystore.com/4patterns-newly-gorgeous-colored-floral-patterned-nail-water-decals-transfers-sticker-p-12400.html
Baz olarak O.P.I Russian Navy isimli ojeyi uyguladım. Çıkartma bu yüzeye tutunduğu için baz oje uygulamanız gerekiyor.
Kağıttaki desenleri tırnağıma uygun boyutlarda ama ucundan biraz taşacak şekilde kestim. 
Su dolu bir kaba kestiğim parçalardan birini koyup 5-10sn bekletince alttaki kağıttan üstteki çıkarma ayrılmaya başlıyor.  
Çıkartmatyı kolayca parmağınızla kaydırıp tutarak ojeli tırnağınızın üstüne yerleştirin. Sonrasında saç kurutma makinesi ile biraz hava üfeyip kurutuyorsunuz böylece oje ile çıkartma arasında boşluk kalmıyor.
Çıkartmanın en güzel tarafı, üzerine top coat sürdüğünüzde bir çeşit erime oluyor ve tırnağınızla ve alttaki oje tabakasıyla sanki bir ojeymiş gibi bütünleşiyor. Ayrıca tırnak uçlarında bıraktığınız fazlalıkta bu süreçte kolayca tırnak ucundan ayrılıyor. Water decal nail art uygulamasının, yapıştırma stickerlardan en önemli farkı ve avantajının bu olduğunu düşünüyorum. Zira yapıştırma ürünler tırnakta kalınlık yapıyor ve uçlarını temizlemek biraz zor bir iş ancak çıkartma uygulamasında böyle bir sorun yaşamıyorsunuz. 
Kalıcılığı da normal oje kadar başarılı olan bu uygulamayı nail art severlere kesinlikle tavsiye ederim. Uygulama süresi yaklaşık 10dk'mı aldı. Sonuç ise bir saatte elde edemeyeceğim birsonuç oldu. Kısacası ben bu ürünü çok sevdim. Diğer renklerini de deneyip instagram hesabımda paylaşmayı düşünüyorum.
%10 indirim kodu: QSL91
Sevgiler
Loves,
GLAZE
instagram: @evremedusa


6 comments:

Unknown said...

çok harika görünüyor Born pretty de çok uygun ve güzel şeyler var :))

Una said...

Cool! :-)

Alexandra Zakharova said...

This manicure looks very beautiful and original, I do love the way how you designed it! Thank You for sharing such a nice post) keep it up!
Wish you a blessed day ahead

Unknown said...

Muhteşem olmuş :) Bunları görmemiştim daha önce, güle güle kullan canım :)

j.d. said...

Nasıl hoş bir desen! ♥

Project Curve said...

these are very pretty