Sunday, May 4, 2014

Golden Rose Color Expert Nail Polish Swatches!!New!!


Merhaba, yepyeni bir ürün serisini size tanıtmak istiyorum. Golden Rose'un yeni çıkardığı Color expert oje serisi elime ulaşır ulaşmaz denemek istedim çünkü renklerine bayıldım. Hem size elimdeki ojelerin renklerini göstermek hem de sürüş, kapatıclık, fırça yapısı, kuruma süresi gibi özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Bol fotoğraflı bir post oldu, umarım beğenirsiniz.
Ürünün vaadi: Golden Rose'dan yepyeni Color Expert oje serisi, tek katta kapatıcılık özelliği ve ekstra geniş fırçası ile kolay uygulama sağlar. 60 trendy renk seçeneği , parlak ve kalıcı  formülasyonu ile göz alıcı tırnaklar yaratmanızı sağlar.”
Benim düşüncem: Geniş fırça gerçekten sürümü kolaylaştırıyor. 50numara dışındakilerin hepsini fotoğraflarda da göreceğiniz üzere tek kat uyguladım ve kapatıcılığı gayet başarılı. Çıkartırken her zamanki gibi açık renklerde sorun yaşamadım. Kırmızı ve mavi ise baz oje sürüldüğünde çıkartma problemi yaşatmayacaktır. Kuruma süreleri hızlı, zaten tek kat uyguladığım için kuruma süresinin problem olmayacağını tahmin etmiştim. Renklerden mint rengine ayrıca bayıldım, iki kat uyguladım ve üzerine Golden Rose Quick Dry top coat geçerek hızlı kurumasını sağladım. Quick Dry top coat ince yapılı ve gerçekten de etkili bir oje kurutucu. Color Expert 50numara, iki gün boyunca tırnağımda kaldı ve bozulma problemi yaşamadım. Diğer renklerini de denemek için sabırsızlanıyorum!
Golden Rose Color Expert No:15
Golden Rose Color Expert No.25
Golden Rose Color Expert No.51
Golden Rose Color Expert No.50
Golden Rose Color Expert No.09
Golden Rose Color Expert serisini bu haftadan itibaren Golden Rose kiosklarında bulabilirsiniz. Kiosklardan önce, www.goldenrosestore.com.tr adresinden bu güzel oje serisinin 60 farklı renginden kendinize uygun olanı sipariş edebilirsiniz. Sizin favoriniz hangisi oldu?
Sevgiler
GLAZE
Evremedusa:)

3 comments:

Anonymous said...

sahaneler! #50 favorim :)

the creation of beauty is art. said...

These colours are so beautiful!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Unknown said...

Renkler çok güzelmiş =)