Tuesday, April 22, 2014

Sephora Nail patch art stickersMerhaba, ne zamandır denemek istediğim bir ürün olan Sephora Nail patch stickers ile yaptığım manikürü sizinle paylaşıyorum. Vakit olmadığında ya da buradaki gibi karmaşık desenler uygulamak içinizden geldiğinde bu stickerlar sayesinde işiniz çok kolay bir hal alacak! Tırnaklarım biraz (tamam kabul ediyorum, oldukça) büyük olduğu için tırnaklarıma uyum sağlamamasından korkuyordum hep böyle ürünler denerken ancak bu setin içerisinde büyüklü küçüklü bir çok çıkartma var ve ben bile kendime uygununu buldum! Şimdi gelelim uygulama nasıl yapılıyor?
Hi everyone, today's manicure is made with a simple yet lovely nail art patches from Sephora! They are so easy to apply and look gorgeous on nails. The only disadvantage is that they don't last too long (max 2 days) but if you are in a hurry or you just want a sophisticated design on your nails this is just for you! Hope you like this mani:)
 Tırnağınıza uygun olan boyuttakini seçtikten sonra, sağ alttaki sticker'ın üstünde de görüldüğü gibi 'peel here' yazan yerden öncelikle tırnağa gelecek kısımdaki koruyucuyu söküyoruz böylece yapışkan açığa çıkıyor ve temiz ve kuru olan tırnağımızın üzerine yerleştiriyoruz, sonrasında en üst tabakada yer alan şeffaf koruyucu kısmı da soyuyoruz ve incecik bir oje katmanı gibi tırnağımıza yapışmış oluyor. Uzun gelen kısmı hafifçe tırnağın altına doğru katladığınızda fazlalık kısım hemen kopuyor. Böylece işlem de tamamlanmış oluyor. 
Oluşan görüntüye bayıldığımı söylemeliyim. Böyle bir nail artı yapma şansım yoktu, ayrıca bu kadar pratik olması da cabası. Tek olumsuz özelliği ise normal oje gibi 3-4 gün kalıcılığı olmaması. Ben üzerine şeffaf top coat sürdüm ama sonrasında bir baktım ki soymaya başlamışım tırnaklarımdan:) Eğer dikkatli kullanırsanız 2 gün sizi idare eder. Çıkarması ise çok basit, ya asetonlu pamuk ile ya da soyarak rahatça tırnağa zarar vermeden çıkarabilirsiniz. 
Eklem yüzükleri: Milasorta Aksesuar
HOPE bileklik: Forever 21
İnci bileklik: Accessorize
Sevgiler,
Glaze
Evremedusa

7 comments:

GleamFashion said...

harika görünüyor tırnakların :) Ben denemeye bir türlü cesaret edemedim şunları

sevgiler :)

http://www.gleamfashion.com/

https://www.facebook.com/GleamFashion

Kuzununannesi said...

canımm cok seker olmus...baaayılldım.ustelık tam yaz gıbı :)

Esra said...

çok güzelmiş! nail art ile uğraşmayı bilhassa seviyorum ama değişik malzemeleri de denemeye bayılıyorum! kumaş versiyonları da var ve harika gözüküyorlar!

sevgiler!

www.ojeler.blogspot.com

fashion doctor said...

love it,look nice!xxx

kontes said...

Tatiller için favori ürünlerimden. Her deseninden alıyorum denk geldikçe. Üzerine Seche Vite Top Coat uygularsanız 15 güne kadar kalıyor. Bende kaldı en azından...

ChocolateFashionCoffee said...

looks amazing! we have a giveaway on our blog, don't forget to check it out!! :)Saci
ChocolateFashionCoffee
ChocolateFashionCoffee Facebook Page
ChocolateFashionCoffee INSTAGRAM!!! 

Melissa Cuentas said...

How amazing that is! I would like to give it a try as well!

XO