Monday, April 7, 2014

Bahar Ojeleri Top10/Spring Nails Top10


Merhaba, bugün baharın gelişini ojelerle kutladığımız bir gün olsun istedik. Ben ve sevgili blogger arkadaşım Nasli'nin baharlık oje tercihlerini seçip sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ben bu baharda tercihimi canlı renklerden yana yapıyorum. Burada paylaştığım tüm ojeleri tek tek sevdiğimi söylemeliyim. Sizlerin bahar tercihleri neler? Paylaşırsanız seviniriz!
Hi everyone today I'm celebrating spring with these beautiful nail polishes. I prefer colorful nails for spring since they remind me of flower blossoms! I really like all of this polishes and hope you share your favorites for spring with us too! This is also a collaboration post with my beautiful blogger friend, Nasli! Be sure to check her site too:)
 1- Catherine Arley Holo nail polish no.807: Başparmağımdaki sarı holo oje, 2.katta pigmentasyonu iyi ancak biraz fırça izi bırakıyor. Rengi ve ışıltısı çok güzel, fırçası daha büyük olmalıydı.
2- Pupa Lasting Color P099: Rengi, yapısı ve dokusu müthiş! tek kat bile yeterli aslında ama 2.katı sürdüm. Tek eksisi küçük boyutu ancak bu bir havyar manikürü setinin ojesi olduğu için bunu dikkate almıyorum:)

3- Missha Nail Polish VL001: En sevdiğim lila ojem. Sevgili arkadaşım gonca'nın güncesi'nin hediyesi. Tek katta kapatıcılığı yüksek ve kuruma süresi kısa. Çok sevdim.
4- Sally Hansen Complete Salon Manicure Frutti Petutie: Koyu bir şeker pembesi. Fotoğraflarda kırmızı çıkmasına rağmen aslında pembe olan bu ojenin de kapatıcılığı iyi ve fırçası da uygulamayı kolaylaştırır cinsten. Ancak bu serinin kalıcılığı biraz zayıf.
5- Gabrini 3d Flat polish 53: Gabrini'nin bu ojesinin rengi tam baharlık! Renginin müthişliğine rağmen diğer 3D ojeler gibi yüksek pigmentli değil. 3.katta bu görünüme ulaştım ancak kuruma süresi hızlı olduğu ve renginin güzelliği adına dayanılabilir bu duruma:)
6- NYC Expert Lash Nail Polish 210: Işıltılı pembe-somon sedefli olan bu oje günlük kullanımda çok sevdiğim bir renge sahip. 2. katta yeterli kapatıcılığa ulaştı ama sedefli ojelerdeki fırça izi problemi bunda da bir miktar var. Ben rengini çok seviyorum!
7-Ciate Main stage: Çok hoş bir fuşya rengi! Ciate ojelerle mini mani month setini alınca tanışmıştım. Gerçekten çok kaliteli ojelere sahip bir marka. Kapatıcılık, renkler ve kalıcılık süper! Ciateleri sephora'larda bulabilirsiniz!
8- Golden Rose Rich Color 42: Lila bazda gümüş pırıltılar içeren süper bir oje. Golden Rose'un bu serisi çok başarılı! Düz fırçası ile uygulama kolaylığı sağlarken pigmentasyonu ve kuruma süresi de yüz güldürüyor. Bu ojelerin hepsini alasım var aslında!
9- O.P.I Italian Love Affair: Opi'ye karşı ayrı bir sempatim olduğu doğrudur. Bir çok markada olan bu rengi de bu yüzden opi'den almayı tercih ettim. Ojenin yapısı biraz ince, 2.katta kapatıcı olabiliyor ancak ben yine de formülasyon olarak opi'yi seviyor ve sıklıkla tercih ediyorum.
10- Ciate Hopscotch: En sevdiğim turuncum! Hem sıcak hem abartısız hem de tek katta bile kapatıcı. Ciate'nin koyu renk ojeleri gerçekten çok başarılı. Tek bir turuncum olsun derseniz, göz atmalısınız!
Ojelere yakından bakış;
Umarım sevdiğiniz bir post olur!
Sevgiler!
Loves,
Glaze:)
Evremedusa

4 comments:

Unknown said...

Renklerin hepsi tam benlik ^^ Güle güle sür =)

Missy said...

5. Ve 7. Numaraya bayıldım! Mükemmel renkler!

www.missysworld.com
Facebook.com/missysworld.blogspot

fashionfromsmyrna said...

Yaaa en sevdigim renkler! Ben de hemen hepsini surup cekiciiim☺☺☺:)))

Unknown said...

renkleri harika bayıldımmm :)