Wednesday, February 26, 2014

Rock the night


Yine bir çarşamba gününden merhaba! Mis gibi Çeşme kokan fotoğraflarla sizinleyim. Pazar günü küçük bir Çeşme-Alaçatı turu yapınca böyle resimler çıkıyor doğal olarak:) Bu kez bende görmeye çok alışkın olmadığınız 'boyfriend' jean modeli ile karşınızdayım. Genelde skinny kotları sevsem de Stradivarius'ta geçen hafta gördüğüm bu modele karşı koyamadım ve onun salaş havasını, cut-out topuklularım ve payetli ceketim ile süsledim. Tam da Çeşme'de gidilecek bir akşam partisine uygun oldu, biz yağmur başladı diye erken döndük o gün, ama neden başka bir güne olmasın:) Umarım haftanız güzel geçiyordur, çok sevgiler!
Hi guys! Today is a special day in my blog, cause this is my first look with boyfriend jeans. I always lovde them and always envy peeople who combine them well. But I was thinking that that type does not suit me, until I met these ones. In this look, I chose to mix the baggy style of boyfriend jeans with the chic touch of a sequined blazer. I hope you'll like the look, thanks for reading!

Jacket: Mango, old (similar here)
Top: Zara, old
Jeans: Stradivarius, SS 14 (here)
Bag: c/o Modagram (here)
Heels: c/o Oasap (here)

Love,
Cocobolinho

6 comments:

Unknown said...

asıl boyfriend en çok sana yakışır tatlım! Bacaklae uzun:)
simla.

Ivanasdiary said...

Perfect :))

Giveaway on my blog :)

My Own Fairytale said...

Wow you look amazing!
Love everything about your outfit.
The shoes are gorgeous!

XO

www.myownfairytale.com

Lyn said...

These boyfriend jeans are awesome! & so is your blazer :)
xo Lyn
www.blondebutterflies.blogspot.com

Katja - Viva la vida blog said...

Love the jacket! :)

www.blogvivalavida.com

Kisses from Slovenia

Unknown said...

hepsineee bayıldımm zaranın pantolanlarında boy sorunu yaşadığımdan boyfriend jeanleri hiç olmuyor. stradivarius a koşucam bu akşam umarım olur.. herşey çok güzellll bayıldımmm

http://jassmeenmode.blogspot.com.tr/