Tuesday, February 25, 2014

G is for Gothic


 Merhaba, bugün biraz karanlık bir makyaj geçti içimden. Bu görünüm için, Cocobolinho'cuğumun amerikadan getirdiği Kat Von D Spellbinding paletten daha iyi bir seçenek olabilir miydi? Ruj ve palet ikilisi ünlü amerikalı dövme artisti Kat Von D'nin makyaj koleksiyonundan. Bu kadar yapmışken bir de saçların uçlarına pembe geçmesem olmaz tabi, o iş için de bayılarak aldığım The Body Shop'un saç tebeşirini kullandım. Hem süper bir pembe hem de aktı, rengi soldu derdi yok; yıkıyorsun çıkıyor, oh mis! bu makyajı iki değişik göz rengiyle fotoğrafladım. Mavi gözlü fotoğraflarım postun sonrarında, bakmadan geçmeyiniz:) 
Hi everyone, today I feel darker in the inside so I decided to go for a smokey makeup. For a dark bold look I can't imagine any better makeup products than Kat Von D's, so here I used the Spellbinding limited edition palette and Fainted love lipstick in Vamp. As the whole makeup is so dark and seductive I chose to use a pink hair chalk from TheBodyShop to give some color and complete my punky/gothic look. I also used my color lenses to see how this look goes with blue eyes. Hope you like it:)
 Kullandıklarım;

Saç tebeşiri ve rujun uyumu:)
 Mavi göz ( Freshlook color blends light blue):

Fırçaların gösterdiği farları kullandım;
The BodyShop'un saç tebeşirini sürdükten sonra en sevdiğim spreyim Osis ile sabitliyorum. Böylece akmıyor, bulaşmıyor!
I fix the hair chalk with my beloved hair spray so that it fixes dye!
Loves,
Evremedusa

8 comments:

Unknown said...

woooow süper görünüyorsun!!! yaş 18 falan sanırım ;) kötü yaptığın bir makyaj yok mu yahu =)

Islak İmzam said...

wowww çok beğendim :)

BuseYavuz said...

Vovv harika olmuş! Senin göz rengin zaten güzel olduğu için güzel görünüyor ama mavi gözle de çok güzel görünüyor. Ellerine sağlık :)

Unknown said...

çok farklı olmuş canım, saç tebeşirini kullanmanda ayrı bir hava katmış:)

мaᖱaмe кoкoş said...

Harika olmuş yivrumm bayıldım !

Sarah Lou said...

Stunning :) love the lipstick! x

Sarah @ sarahlouxo.com xx

Şükrü Öçal said...

Merhabalar; size morpic.com isimli siteden yazıyorum. Sitenizde yayınladığınız kıyafet ile ilgili stilleri, sitemizde “bugün ne giysem” başlığı altında yayınlamak istiyoruz. Sitemize üye olarak kendi stillerinizi kendinizde ekleyebilirsiniz.
Stillerinizi yayınlamamızda sizin için bir sakınca var mıdır ? Beraber çalışmak dileğiyle… Olumlu cevabınızı bekliyoruz.

Morpic.com ekibi

Unknown said...

Senin makyajlarını çok beğeniyorum. Hep farklı ve kendine yakışanı yapıyorsun. Gene harika olmuş öperim:)