Sunday, January 26, 2014

Flormar deluxe cashmere Red Boston (+video)Merhaba, kırmızı ruj sevgimi söylemeden geçemeyeceğim. İşim uygun olsa hergün kırmızılarla gezerim:) Flormar'ın yılbaşı paketinden de böyle güzel bir kırmızı çıkınca çok sevindim. Deluxe Cashmere Stylo rujlar geçen sene çıkmıştı hatta çok hoş bir kahve tonunu tanıtmıştım sizlere. Bugünkü rengimiz ise pembe alt tonlu canlı bir kırmızı olan Red Boston rengi. İddialı ve canlı bir renk olmasına karşın lip balm üzerine hafifçe dokundurarak hoş bir pembe-kırmızı ton da yakalamak mümkün oluyor. Kırmızı rujla bir makyaj uygulaması videosu da çektim umarım seversiniz:) (Uygularken hafiften taşmışım dudaktan, olan olmuş:))
Hi everyone, my obsession in makeup is red lips. If I had a office job, I'd wear red lips everyday. So I'm very happy to share with you my new lipstick from Flormar, the color is Red Boston. It has a bright red with pinky undertones. I shot a video for this makeup hope you like the look:)
Video is here:
 Products used:
Loves,
Evremedusa

7 comments:

Smyrnary Beauty said...

Şahane :) bu görüntüyü ve kırmızı ruju size çok yakıştırıyorum :)

Unknown said...

tatlım harika görünüyorsunn!! Seni blogta mimledim! :):):):)

Unknown said...

Bayıldım ben bu makyaja kırmızı ruj ve hafif göz makyajı favorim :) Video eklemen harika oluyor canım çok çok tatlısın :)

Unknown said...

Kırmızı ruju bende çok seviyorum ama sürdüğüm zaman bütün gözler üzerimde oluyor rahatsız oluyorum =/ Sende çok güzel durmuş bu renk ayrı bir hava katmış bence ;)

Unknown said...

Nasıl doğal, nasıl güzel..
Nasıl da yakışmış kırmızı ruj. Kimine yakışıyor gerçekten. Ben sürsem palyaço moduna giriyorum hiç yakışmıyor tenime sanırım ya da ben yakıştıramıyorum :(

Seni seviyorum kırmızılı kadın :*

★nasli_ said...

Bu kadar pürüzsüz bir makyaj & güzellik -> <3
Kıskandım,süper olmuşsun Asudem ellerine sağlık :*

Şükrü Öçal said...

Merhabalar Style Glaze Hanım; www.morpic.com kurucularındanım. morpic.com sizin ve sizi takip eden bayanların giyim, makyaj, aksesuar, saç gibi ana konularda fikir ve paylaşım yapmalarını saylayan bir sitedir. sitemizde sizi de görmek istiyoruz. teşekkürler.