Wednesday, January 22, 2014

BeJeweled Nails with BornPrettyStore


Merhaba, bugün çok çılgın tırnaklarla karşınızdayım:) Açıkçası bu tarz tırnaklar benim tercih ettiğim şeyler değil ancak bu süsleri çok merka ediyordum, o nedenle dayanamayıp Bornpretty store'dan sipariş ettim. Sadece eğlence amaçlı kullandım biraz tırnağımda durdular sonra çıkarttım. Kullanmayacak olmama rağmen değişikliği seven biri olarak sizlerle paylaşmak istedim. Aslında pek de tatlılar bence:))
Hi everyone, today's nails are a little crazy for me! I don't wear this kind of fake nails or studs on my daily life but I was so curious about how they actually look like so I purchased these to try them. Even if I won't wear them a lot, I loved how they looked. Don't you think they are pretty?  

BornPretty store'da ucuz fiyatlara birçok değişik nail art malzemesi bulmanız mümkün, kargo biraz bekletiyor ancak bir problem yaşamadım bugüne kadar, QSL91 kodunu kullanarak da sitede tüm ürünlerde %10 indirim elde edebilirsiniz.
You can find lots of different nail art stuff at bornprettystore at very reasonable prices. You can use QSL91 coupon code for %10 discount site-wide.
Loves,
Evremedusa

3 comments:

Unknown said...

Hiiii o uzun tirnaklara bayildim bayildm:)

the creation of beauty is art. said...

Oh my gosh, I love love love this! I totally want to rock this nail design.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Alısveriş Çılgını Bir Edebiyatçı said...

bloguma beklerimmmmm :))