Tuesday, January 21, 2014

Easy makeup with six products (video) - Altı ürünle basit yüz makyajı
Merhaba, tüm makyajlarımda ilk olarak ten makyajını yaparak işe başlıyorum ve hepsinde de aynı sırayla gidiyorum. Göz ve dudak makyajının güzel gözükebilmesi için biraz tenle uğraşmak gerekiyor. Aslında 6 ürün çok gözükse de tüm ürünlerin farklı kullanım alanları olduğu için mecburen ürün sayısı artıyor. Cildimde kızarıklık ve sivilce lekelerim olduğu için fondöten ya da BB krem makyajın kaçınılmaz bir parçası benim için ancak, cildinizde bu problemler yoksa bu basamağı atlayabilirsiniz. Kontürleme işlemi ten makyajının en sevdiğim ve hızlı bir şekilde yaptığım bir basamağı. Ardından allık uygulaması ve aydınlatıcı ile ten bazını oluşturmuş oluyorum. Umarım faydalı ve eğlenceli bir video olmuştur. Sevgiler!
Hi everyone, I decided to make a video about how I do my face makeup. I think a flawless skin is the first step of all kinds of makeup. I'm not so lucky at that point because I have acne scars and discoloration on my face so whenever I do makeup looks I use these steps to cover my impurities and prepare a flawless canvas. I apply foundation, contour, blush, highlight to achieve a good base. Hope you enjoy this video. Loves!
Evremedusa

3 comments:

Unknown said...

Yaşasın videooo <3 Hemen kahvemi kapıp izliyorum ^^

Unknown said...

I just found your blog and I'd like to say, that is amazing! You have awesome design, beautiful photos and interesting posts!

Would you like to follow each other? Let me now in my blog)

www.dianacloudlet.com

Diana Cloudlet

Unknown said...

yaaa cok keyifliydi. Normalde makyaj videolarını izlerken sıkıldıgım oluyor sonunu bekleyemiyorum ama bu co keyifli olmus yahu. :)