Wednesday, December 18, 2013

The BodyShop ile Yılbaşı Hazırlığı

Merhaba, uzun zamandır makyajla ilgili post yapamıyorum. Haftaya işlerimi yoluna koyarsam bloga daha fazla vakit ayırabileceğim. Ama yılbaşı gelmeden The BodyShop'ta yaptığımız güzel yılbaşı etkinliğinden bahsetmek istiyorum. Çoğunuzun da bildiği üzere The BodyShop her sene yılbaşı için özel setler ve makyaj koleksiyonları hazırlıyor. Özellikle ofistekilere, iş arkadaşlarına, konuya komşuya süper hediye seçenekleri bulunabiliyor. Bu sene en güzel tarafı da bu ürünleriden 5 tanesinin 1'inin geliri, The Bodyshop'un yerel ticareti desteklediği az gelişmiş ülkelerde okul yapımına ayrılmış. Biz de +fashionfromsmyrna ile hem bu setleri görmek hem de yeni yıl makyaj serisini incelemek üzere BodyShop'a davet edilmiştik. Şimdi bu güzel günden bazı fotoğrafları paylaşmak istiyorum:)
Hi everyone, have you seen latest products from The BodyShop's special Christmas items? Ginger & Vanilla scented body butters and shimmering lotions are so great and they smell really nice. We were invited to The BodyShop to see what's new. We had  great time with one of my blogger friend fashionfromsmyrna . If you don' follow her yet, be sure to check her blog, you'll love her style!
 
 Kalpli sabunları seviyorum:)
I love heart shaped soaps!
 Bu senenin favorisi vanilla body butter oldu, fashionfromsmyrna'nın nail artına dikkat:)
This years favorite item is vanilla body butter!
 Akşam saatlerinde olduğu için makyakjımı fazla çekemedim ancak mürdüm gözler, bronz allık ve yeni yıl serisine ait pembe ruju kullandık.
Here's my makeup look with The Bodyshop's Christmas products!I loved lipstick:) 
 Yeni yıl serisinin far paletleri, ışıltılı topları ve rujlarını fotoğrafladım. Üst fotoğraflardakileri Gamze'ye, alttakileri de bana uyguladılar:)
 İşte The BodyShop yılbaşı serisi de bu şekilde, üstteki fotoğrafta yılbaşı için çıkan saç-makyaj ve vücut simini havalara sıkıp baya eğlenmiştik!Yeni yılınız böyle parıl parıl süper geçsin:)
Son olarak da canım arkadaşım Gamze'yle bir kare eklemek istedim:) 
Sevgiler!
Loves
Glaze:)
For instagram: @evremedusa

7 comments:

мaᖱaмe кoкoş said...

Göz makyajın çok güzel olmuş canımmm bayıldım <3 Oradaki setteki vanilyalı simli vucüt losyonuydu sanırım kurabiye gibi miss kokulu bişi (: geçen sene almıştım hala bitiremedim ,bitirmeye kıyamadımda diyebiliriz :)) el kremlerinde bir indirim olucakmı peki haberin varmı :/ ?

Unknown said...

Amaa gene çooook güzel olmuşsun kiii <3 Maşallah maşallah.. :) Rujun rengine de bayıldımmm

Makyaj Kelebegi said...

TBS Butter'ları çok seviyorum ama zencefil ve vanilya bambaşka...Ginger Sparkle set ise kutusu için bile almaya değer...

Unknown said...

Çok güzel ürünler yapmış the body shop, gidip hepsine bakmalıyım en kısa zamanda!!

www.gupses.blogspot.com

Unknown said...

Ay harikasınız ya yerim :) Ayrıca kalpli sabunlara bayıldım harika bir etkinlik olmuş :)

Unknown said...

Love your blog! Great giveaway on my one! Come check it out! :)
http://misselegant06.blogspot.com

fashionfromsmyrna said...

ah ben de hemen yazımı yazmalıyım ne de tatlısn sen minnoşum yaa yerım seni ben ki:)