Tuesday, November 26, 2013

Flormar Passionate Dots Koleksiyonu ve Makyaj uygulaması

Merhaba, tez yazma telaşım yüzünden bloğu epey boşladım. Ancak Flormar 'ın yeni makyaj koleksiyonu Passionate Dots makyajımı ve yorumlarımı kısaca paylaşmak istiyorum. 25 Aralık tarihine kadar çok fazla blogda olmayacağım arada instagram paylaşımlarıma devam edeceğim (@evremedusa). Şimdi gelelim makyaja ve ürün detaylarına...
Hi everyone, as I'm writing my PhD thesis, I don't have much time to spend here. But here is the new collection from Flormar it's called "passionate dots". Here's my review and makeup look with this collection. Hope you like!

Kırmızı ambalajlılar yeni seri, mor ambalajlı allık ise lights of flowers koleksiyon ürünüydü. Jel eyeliner, sabitleyici pudra, rujdan ve ojeden bahsetmek istiyorum kısaca...
Products with dotted red packaging are from Passionate dots collection. There are a gel eyeliner, a setting powder and lipstick that I'll be reviewing...

 Ruj, Flormar'ın geçen yıl çıkardığı deluxe cashmere stylo rujlara benziyor. Nemlendirici özelliği olan yoğun pigmentli ve kalıcı bir ruj. Hafif bi kokusu var. Bordo-kahve-kırmızı tonlar barındıran rengine bayıldığımı belirtmeliyim. Numarası: PD22.
This is great bold lip color for fall. It is a mixture of red-brown-mauve colors. The lipstick is highly pigmented and moisturizing. I totally recommend this one. It' no:PD22.
Jel eyeliner'ı eyeliner olarak sevdiğimi söyleyemeyeceğim. Pigmentasyonu zayıf ve düzgün bir çizgi oluşturmak için çoook çabalamak gerekiyor. Onun yerine krem far olarak kullandım üzerine de Naked paletten Half Baked isimli altın ışıltılı farı geçtim. Ama gereksiz bir ürün bence.
Gel eyeliner is a total disappointment for me. It was not pigmented at all and I didn't like the consistency. So I used this a cream eyeshadow here.  

 Solotica NC ice'larımı kırmızı rujla kullanmayı seviyorum. Sabitleyici pudradan kısaca söz edecek olursam, sabitleme işini görüyor ama yüzü biraz beyazlatıyor. Hafif bir kokusu var ve içindeki aplikatörü sert geldiği için fırçayla kullanıyorum. Orta karar bir ürün olduğunu düşünüyorum. Passionate dots dokulu oje ve diğer ürünlerin ayrıntılı fotoğraflarını aşağıya ekliyorum! Sevgiler:)
I'd like to wear my Solotica contacts for bold makeup looks. I liked the setting powder. It sets my makeup for a long time but the application is little tricky. If you apply it so much you'll get a ghost-seen white face. So apply a tiny amount of product. I'm adding detailed images of this collection below. Hope you like!
Loves,
Evremedusa
 
10 comments:

Anna and Klaudia said...

beautiful make up :)

Choies Giveaway – Win a $50 gift card

LibyLiby said...

Maşallah ne kadar duru bir güzelliğin var! Kırmızı ojeye de ruja da bayıldım. Ruj özellikle tam senin rengin, çok yakışmış. :-*

Unknown said...

Your makeup looks gorge! and this set is so adorable :)
Xoxo
Patinka
patinkasworld.blogspot.com

Saray Suárez said...

WOW great look and lovely Flormar products. xoxo

Estoy de sorteo: www.ysilacosafunciona.com

j.d. said...

Solotica'lar kesinlikle harikalar, sende de çok hoş durmuşlar :*

Prink said...

You're awesome, love your eyes, so pretty and cute girl!!

Unknown said...

Bu renk rujlar sana çooook yakışıyor :) Gene çok hoş gözüküyorsun tü tü tüü maşallaaah :)

Sienna Ana Belic said...

nice blog! stop by anytime :)
xoxo Sienna
www.fashionintheair.com

p.s. My new post is all about how to pair Hunter wellingtons:
http://www.fashionintheair.com/2013/11/3-ways-to-pair-hunter-wellington-boots.html

Shawner11 said...

You have such beautiful eyes!!!

Kuzununannesi said...

yuz guzel dudaklar guzel rujun tonu guzel tum guzeller toplanmıs sızde daha ne olsun :) cok begendım :)