Sunday, October 6, 2013

The Body Shop HoneyMania-New Product Series

Merhaba, The Body Shop geçtiğimiz haftalarda iki yeni ürün serisini satışa sundu. Biz de bu serilerde neler varmış, neymiş ne değilmiş diye incelemek üzere Forum Bornova BodyShop mağazasında buluştuk. Daha önce de bizleri başarıyla ağırlayan güleryüzlü BodyShop ekibi yine tüm enerjisiyle seri hakkında bilgiler verdi. Honeymania, adından da anlaşıldığı üzere bal özleri içeren bir vucüt serisi. The Body Shop'un tüm ürünleri gibi yerel ticarete destek veren, hayvan haklarına saygılı ve temiz içerikli ürünlerden oluşuyor. Bu serinin kokusuna hayran kaldım. Ağır bir bal kokusundansa daha çiçeksi bir kokuya sahip tüm ürünler. Diğer yeni ürün ise makyaj grubuna ait : Color Crush Rujlar. Gelelim etkinlik fotoğraflarına ve ürünlere...
Hi everyone, today I'll be introducing the new body care collection of the The Body Shop. This new collection is named Honeymania and all products contain honey. I loved the smell of this collection which is floral honey scent. The Body Shop is a cruelty free brand with harmless ingredients. So if your skin needs hydration you should take a look at this brand new line! Here are some photos of Honeymania..
 Vücut peelingi içerisinde mikro granüller içeriyor, böylece hassas bir soyma işlemi yapıyor. Seride en sevdiğimiz ürün bu oldu diyebiliriz!
Body scrub has micro granules so it is a gentle exfoliator and leaves the skin so soft and smooth. This is the best product in this collection imo!
 Güzeller güzeli doktorumuz FashionFromSmyrna ballı lip balmı hem kış için uygun buldu hem de tadına hayran kaldı:)
Our lovely blogger and medical doctor FashionFromSmyrna loved this lip balm and found it suitable for winter.
 Sherfinka ve Cocobolinho ürünleri kurcalamanın mutluluğuyla objektifime takıldılar:)
Sherfinka and Cocobolinho was so happy to try everything:)
İki güzel makyaj blogger'ı bir araya gelirse isimli çalışmam : MakyajFırçam ve KozmetikAynası o kadar uyumlu ve başarılı blogger arkadaşlarımız kiiii, anlatılmaz okunur:)
These two beauties are our makeup blogger friends! Both has wonderful blogs. You should take a look! Here: MakyajFırçam and KozmetikAynası
 Color Crush serisinin rujları kiraz çiçeği yağı ve nemlendirme özelliği yüksek içeriğinden dolayı kışın hem renk hem kalıcılık hem de nemlendirme isteyen dudaklar için tasarlanmış. Hemen bir renk kaptım ve dudaklarımda bıraktığı hissi çok sevdim.
Clor Crush collection is new lipstick line which contains cherry flower oil and moisturizing ingredients. They are highly pigmented, long lasting and moisturizing which means I'll wear them all winter:)
Son olarak The Body Shop Türkiye ekibine, The Body Shop Forum Bornova mağazası çalışanlarına ve mağazalar müdürü Aysun Hanım'a ilgilerinden ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kış için yepyeni ürünler için The Body Shop mağazalarına uğramanızı öneriyoruz!
We'd like to thank The Body Shop Turkey team for their kind invitation and sharing the knowledge with us! Hope you like this post! 
HoneyMania Serisi ürünleri:
  • Body Peeling
  • Body Butter
  • Lip Balm
  • Eau De Toilette
  • Soap
  • Shower Gel
  • Bath Foam
Loves,
StyleGlaze

7 comments:

Valeria said...

I know this collection and I think it's awesome.
xoxo

Valeria
Giveaway on http://myurbanmarket.blogspot.it

Unknown said...

Bal serisnin özellikle kokusunu merak etmekle beraber, hepiniz çok güzel gorunuyosunuz. :)

Saray Suárez said...

Oí hablar de esta nueva gama aquí en España pero aún no me he acercado a probarla. Tiene buena pinta y seguro que lo pasasteis genial. Besiños.

www.ysilacosafunciona.com

the creation of beauty is art. said...

These pictures are so fantastic! Can't wait to try out these products.
the-creationofbeauty.blogspot.com

fashionfromsmyrna said...

hala her gun ellerime kollarıma sürüyorum body butterı:) harika:)

sevda s. said...

Bal serisinin body butterını denedim mağazada ve kokusuna bayıldım. Sizin etkinliğiniz de çok güzel geçmiş. Umarım İstanbul'da da bir etkinlik yaparlar :)

Unknown said...

yanlışın var. tbs temiz içerikli bir marka değil. en ufak göz kaleminde falan bile bol miktarda talc paraben vs bulunduruyor. 3 tl lik essence göz kalemlerinde bile talc yok, düşün yani :)