Saturday, August 10, 2013

Gabrini 3D Nail Polish Collection Swatches and Reviews (Part 1)!!!


 Merhaba, Gabrini'nin yeni oje serisi 3d'den 11 farklı rengi sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu ojeleri tek tek denedim ve çok olumlu izlenimlerim var. Her rengin farklı açılardan fotoğraflarıyla sizlere göstermek istiyorum. Öncelikle şunu söylemeliyim ki 3D ismi size değişik bir yüzey özelliğini falan çağrıştırmasın. Benim anladığım kadarıyla ojelerin ekstra parlaklığı, ışığı yansıtmalarına sebep oluyor ki bu da oluşturduğu yansımalardan dolayı değişik güzel bir görüntüye yol açıyor: ayna gibi:) Sadece en baştaki gümüş rengi metalik,onun dışındakiler mat ojeler. Lafı uzatmadan ilk bölümdeki ojeleri inceleyelim.
Hi, today I'm writing about a new collection called 3D nails by Gabrini Cosmetics. These polishes has so smooth surfaces just like a mirror. So I think this is why they called them 3D. All are matte except for metallic silver one on the left. I'd like to introduce you all eleven colors in two separate posts. Here is the first part...Let's take a look to individual shades.
Ojelerin arkasında üretim ve son kullanma tarihi ayrıca içeriğinin olması çok iyi.

02 numara: Mat beyaz. Sürümü biraz zor oldu fakat 3.katta istediğim görünümü elde ettim. Kremsi bir yapısı var. Sonuçta elde ettiğim görüntü güzel oldu.
02 no: is a matte white. This is 3 coats and this one is a creamy polish. I like the way it look on my nails.
18 numara: Aslında koleksiyondaki pembeler çok hoş ve değişik tonlular fakat kameram ancak bu kadar algıladı renkleri. Burada sanki kırmızı gibi çıkmasına rağmen sıcak tonlu güzel bir pembe olan 18 numara tam yazlık hoş bir renk.

18 no: these collection involves so many lovely pinks but my camera couldn't capture all colors and they ended up looking reddish. But this is a hot pink with warm undertones. 
26 numara: İşte bayıldığım bir renk. 2 katta güzel rengini veren neon bir turuncu! Sıcacık bir tonu var özellikle ayak tırnaklarında yazın çok hoş duracağını düşünüyorum. 
26 no: is a bright orange with warm undertones. I think this would look lovely on toes especially in summer. Hot hot hot! 
54 numara: Güzel bir zümrüt yeşili! Bu rengi de çok sevdim pigmentasyonu çok iyi. Tek kat bile kullanılabilir. Çıkartırken biraz tırnakları boyuyor ne yazıkki o yüzden altına baz oje kullanılsa iyi olur.
54 no: A beautiful emerald color. Highly pigmented can be used 1 coat. But the thing is it was hard to remove from nails so it would be wise to use base coat before applying.
 57 numara: Bu kobalt mavisi koleksiyonun (kırmızıdan sonra) bence en başarılı rengi. Pigmentasyonu çok çok iyi ve renginin tonu çok değişik, ayrıca çok koyu olmasına rağmen çıkartırken de beni üzmedi. Mavileri seviyorsanız kesin bakın derim.
57 no: This is the hit color of this collection in my opinion. This cobalt blue is a unique color , pigmentation is great. Though its so pigmented and dark it's easy to remove.
Bu da koleksiyonun tek metalik rengi. Tam bir gümüş. En sevdiğim özelliği metalik olmasına rağmen fırça darbelerini belli etmemesi oldu.
This is the only metallic color from this collection. This is a pure silver color and although its metallic it didn't leave any brush strokes behind.

İşte ilk bölümdeki ojelerimiz bunlar. Gelelim 2. kısma ve diğer ojelere:) Ben bu seriyi beğendim. Peki siz denediniz mi? Hangilerini beğendiniz?
This is the first part of this collection. Don't forget to check other color at second post. I loved these polishes. Do you? Have you seen it? Planning to buy it? Love it/Hate it? Do share!
Loves,
Evremedusa

10 comments:

goncaninguncesi said...

Yeşil ve maviye ba-yıl-dım canımcım, senden onay aldılarsa denemek şart oldu :)

Unknown said...

neden 3D demişler ben de pek anlam veremedim ama güzel parlak ojeler :)

j.d. said...

54 ve 57 numara çok hoşmuş ;)

evremedusa said...

cnm bnm:) mutlu oluyorum sen yorum yapınca:*

evremedusa said...

aynen bnm de aklıma takılan bir tek ismi oldu. onun dışında gerçekten ayna gibiler, renkler de müthiş:)

evremedusa said...

57 numara gerçekten çok hoş bir mavi, mavi severlerden tam not alacağına şüphem yok:*

Unknown said...

Her rengine ayrı bi bayıldım canım ama metalik fazlasıyla ilgimi çekti çünkü şu günlerde öyle bir renk arıyordum ve bulamıyordum :) çok faydalı bir post oldu benim için :)

evremedusa said...

Teşekkür ederim Damla'cığım, metalik olan çok güzel tam bir gümüş! bulabilirsen bakamnı öneririm:)

fashionfromsmyrna said...

ben kobalt mavisine ve mürdüme bayıldım ah bide turuncu:)

Anonymous said...

merhabaa,

tirnaklarinin sekli coook guzel =)))

almanyadan sevgiler
ebru <3