Thursday, July 4, 2013

Guerlain Kiss Kiss Gloss 841

Merhaba, tatilden yeni bir yazı ile karşınızdayım:) Tam tatillik bir ürünle! Guerlain'in dudak ürünlerine olan merakımı artık biliyorsunuzdur. Evet, fiyatları yüksek ama eğer tek bir ruj seçeceksem kesinlikle Guerlain olurdu. Gelelim Kiss Kiss Gloss yapı olarak çok hafif olmamakla birlikte rengi içerisindeki ışıltılarıtyla kalbimi çalmayı başardı. Bakalım siz de beğenecek misiniz?

Hi, I'm here again with a holiday post. Today's product is Guerlain's Kiss Kiss Gloss no.841. It's a orange color with golden shimmer in it. So summery and beautiful:) Yep, Guerlain is a high end brand with high prices but imo they have the most qualified lip products and this is one of them. Hope you enjoy:)

Rengi, içerisindeki ışıltılar ve pigmentasyonu güzel. Ambalaj kalitesi çok çok iyi. Kalıcılığı ortalama bir gloss kadar 2-3 saat dayanıyor. Birşeyler yiyip içince rengi soluyor ama altın rengi simleri kolay kolay çıkmıyor. Benim özellikle yaz aylarında severek kullandığım bir gloss. Fiyat olarak biraz yüksek olmasına rağmen fiyat-kalite oranı iyi. Turuncu glosslardan sizin favoriniz hangisi?
Color, pigmentation and longevity is great. Packaging quality is really high. If I eat or drink color fades away but golden shimmer is still noticeable. Overall it's a pricey but quality lipgloss. Do you have any orange lipgloss? Love it? Do share!

Loves,
Glaze:)