Tuesday, July 23, 2013

Flormar Wet Look Nail Polish

Merhaba, geçtiğimiz ay Flormar'ın piyasaya yeni sürdüğü Wet Look serisinden bir ojeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Wet Look serisi adından da anlaşıldığı üzere ıslak görünümlü parlak bir oje. İçerisinde sim yok ama sürülünce sanki top coat sürülmüş gibi oluyor yüzeyi. Bugün sürdüğüm renk WL09. Bakalım tırnaklarda nasıl duruyor?
Hi everyone, today I'm gonna show you a nail polish from Flormar's one of the latest collection called "Wet Look". As it can be understood from its name this nail polishes have shiny mirror like finish. They don't have any glitter or shimmer in it. The color that I used here is WL09. Let's see how it looks like on my nails..

Altına Essence 7/24 oje bazı sürdüm. Çünkü koyu renkleri çıkartmak sorun oluyor diğer türlü. Tek katta çok iyi kapatıcılığı var. Rengi de çok hoş bir mor...
This is one coats of nail polish. Pretty good coverage! I applied Essence's 7/24 nail base because dark polishes stains my nails if I don't use a base coat. 
 
 Küçük parmağıma yine yeni çıkan Glitter serisinden GL02 numaralı hafif pembe-gümüş rengi karışık simli ojeden sürerek oje işlemini tamamladım.
I applied one coat of Glitter Nail polish to my little finger from Flormar in shade GL02 which is a silver-pink glitter. 
Wet Look serisinin aplikatörleri geniş bu da uygulamada kolaylık sağlıyor. Ben bu seriyi beğendim, diğer renklerinden de deneyip eklemeyi düşünüyorum. Siz bu seri hakkında ne düşünüyosunuz? Denediyseniz paylaşın:)
Wide applicator makes it easy to apply. I loved this new line from Flormar. What are your thoughts? Do you like it, hate it or even try it? Do share!
Loves,
Evremedusa
Glaze:)

7 comments:

Habanero Angelica said...

Wow beautiful nail!!!

the creation of beauty is art. said...

I really love that pop of glitter!
the-creationofbeauty.blogspot.com

goncaninguncesi said...

Ben de yeşilini aldım gerçekten başarılı bur seri olmuş sen de güle güle kullan canım:) gerçi bugün kıydım ojelerine :)

evremedusa said...

Bugün o kadaaar güzel oldu ki senin yaptığın nail artım, bayıldım ve bir sürü resim çektim:) yakında paylaşıcam:) gerçi sana da iş çıkardım galaksi galaksi diye başının etini yedim resmen:))) teşekkürler cnmmm

Anna and Klaudia said...

great effect :)

http://anna-and-klaudia.blogspot.com/

Unknown said...

Ojenin rengine bayıldım canım ben yaa ama watsonsta bulamıyorum bi türlü flormarın bu serisi ya hemen tükeniyor ya da hiç gelmiyor, glitter serisini de alamadım bi kez daha özendim posta bakıp bakıp iç geçirdim valla :)

Unknown said...

Hola soy Sandra acabo de empezar en este mundillo del blog hace poco, he visto tu blog y la verada que me ha gustado mucho tiene mucho estilo, me gustaría que visitaras el mío a ver que te parece, y si te gusta seguirme http://elvestidordesandrab.blogspot.com Un saludo.