Thursday, July 11, 2013

Essence ile Yaz Makyajı

Merhaba, üzerinden baya zaman geçmesine rağmen anneler günü için blogger arkadaşlarla toplantımızın sonucunda etkinliğe katkıda bulunan firmaların ürünlerini tanıtamadım. Öncelikle buradan bu güzel etkinliği düzenleyen, herşeyiyle ilgilenen sevgili arkadaşım +Kozmetik Aynası 'na ve ona yardımcı olan +Makyaj Fircam 'a tekrar teşekkür ediyorum. Hep beraber buluşup güzel vakit geçirmenin yanı sıra ayarladıkları sponsorların hediyeleri ile başımızı döndürdüler:) 
Hi everyone, here I am with a summer makeup with Essence. We, beauty bloggers in my city, have met on mother's day. My lovely blogger frien +Kozmetik Aynası prepared this meeting and found really amazing sponsors and thanks to her and +Makyaj Fircam we get these gifts. I love Essence as they are cheap and has quality at the same time. So here are my gifts and summer makeup look with Essence.

Bu güzel paket Essence'den geldi. Benim paketimde BB krem, ruj, göz kalemi ve 3D göz farı vardı. Paketi de içeriğini de çok sevdim. Bakalım bu güzel paketin içinden çıkan ürünler nasıl?
In my bag there was a BB cream, lipstick, eyeliner and 3D eyeshadow.  Belki dikkatinizi çekmiştir, ben mavi-yeşil tonlarında farları çok seviyorum. Kahverengi göze de yakıştırıyorum. Zaten merak ettiğim bu far, beni hayal kırıklığına uğratmadı. Farların pigmentasyonları çok çok iyi, ne tozuttu ne de dağıldı. Fiyatına göre kalitesi çok çok iyi bence.
Maybe you noticed that I love blue and green eye makeups. I think it suits brown eyes and especially in summer this colors remind me of sea. I'm really happy with these eyeshadow duo because they are buttery and pigmented. The color payoff is great and price is so reasonable.      
Bu ikilinin rengi de çok güzel. Tam yazlık bir ikili, sanki berrak denizler gibi:)BB kremi 03 numara Medium gelmiş. Yani esmer tenlere göre. Bu yüzden de hiç açıp ziyan etmedim.
The BB cream that I have is no.03 and really dark for my skin tone so I won't be using.
                             
             
Urban Messages serisinden bu ruju da sadece elime sürdüm. Çok koyu bir renk gibi görünse de aslında biraz Nivea kirazlı lip balmına benzettim. Sadece biraz daha yoğun kıvamlısı. 
This lipstick is from Urban Messages collection and it can be named as a lip balm instead of lipstick. The color is so intense on photos but not so dark when applied. It reminds me of Nivea's Cherry LipBalm but with a more intense formula.Bu kalemi çok sevdim. Değişik bir rengi var. Sedefli bir yapısı var. Aslında rengi mor ama fotoğraflarda mavi çıkmış çünkü yanar dönerli bir rengi var. 
I'm in love with this eyeliner. It has a pearly finish and the color is so nice. It seemed blue on pics but in fact it is purple. It stayed long even in waterline.
Yine Bodrum'da yaptığım bir makyaj olduğu için farları iyi dağıtamadım. Ama renk ve doku hakkında yeterince fikir verir:)
I've sone this makeup in Bodrum(on my vacation) so I didn't have my brushes to blend eyeshadows. But still you can have some opinion about texture and color.
                                       
İşte bu güzel yaz gününde Essence ürünleriyle yaptığım makyajım böyle oldu. Nasıl olmuş? Hiç elimi sürmediğim birkaç ürünümü çekiliş yaparak, çok az kullandığım bazı ürünlerimi de blog satışı yaparak vermeyi planlıyorum. Gülnihal'in de size kıyafetlerle ilgili haberleri olacak:) Takipte kalın:*
This is my summer makeup look with Essence. Hope you enjoyed:) Do you love colored eyemakeups? which is your favorite color? 
Stay tuned..
Loves,
Glaze:)
UP WATCH ÇEKİLİŞİMİZE KATILMAYI UNUTMAYIN:)) (Tık Tık!)

23 comments:

Ivana Džidić Split said...

you have beautiful eyes...and I like the make up look.

Grace Happy said...

makyaj mukemmel olmus :)

Anonymous said...

Çok güzel olmuş. BB kremin iki tonu da bana uymuyor karıştırarak kullanıyorum tam oluyor.

evremedusa said...

thank you for your sweet comment:)

evremedusa said...

saol cnm:)
öpücükler!

Unknown said...

kullanamadığım renkler ama görünce çok beğeniyorum :) çok güzel olmuş :)
sevgiler

evremedusa said...

saol cnm:* öpüyorum seniiii

evremedusa said...

cnm artık bin tane ürünüm var diye bunu da işine yarayacak bir arkadaşa hediye ediciiim:))) teşekkür ederimm

Aida said...

My dear,
I found your blog by chance, while peeking others and I decided to check it out! I’m glad I did it, because I am really delighted with yours. It's beautiful, well structured, interesting… and it has completely got me hooked. I think we're going to get along just fine! ;) I'd like to invite you to meet my space as well and I hope you'll have as much fun as I am having in yours!
I wish you lots of success
kisses
http://cottoncandy-peaches@blogspot.com

Marstandusenkadin said...

Renkli far kullanırken çok tedirgin oluyorum ama sizlerin yaptığınız makyajlar sayesinde ben d der denemeye çalışıyorum :) Gerçekten çok beğendim çok güzel olmuş ♡

Unknown said...

Hafif güzel bir makyaj olmuş:)

evremedusa said...

Thanks Aida, you have a lovely blog:) Keep in touch
kisses so much!

evremedusa said...

Saol Ceren'cim çok mutlu oldum yorumuna:) Seni de severek takip ediyorum:*

evremedusa said...

Saol sevgili oreoseven kız:) çok teşekkür ederim:*

Baar said...

Tatlım mimlendin sayfamıza bekliyoruz:)

http://bazenar.blogspot.com/2013/07/mimlendik.html

Unknown said...

It looks great!

cageoffashion.blogspot.com

Esin D. said...

Çok güzel olmuş, renkli waterline makyajlarına bayılıyorum, gözlerinin rengiyle harika gitmiş. :-)

Unknown said...

süperr olmuşşş bayıldım canım !! :)

Ileana said...

Love how u did ur eye! looks amazing :D

Don't forget to check my giveaway!
xoxo

novelstyle.blogspot.com

evremedusa said...

aaa gördüm ve sevindim:) teşekkür ederiz:**

evremedusa said...

saol Esincim, ben de seviyorum yeşiller-morlar-maviler de favori renklerim:)

evremedusa said...

saol tuğçeciiim thank youuuu:*

evremedusa said...

thank you, I'm checking your blog right away:=)