Tuesday, July 2, 2013

Desio Desert Dream Contact Lenses

Merhaba, bugün sizlere Bodrum-Gündoğan'dan yazıyorum. Bu hafta izin haftam ve çok mutluyum. Yoğun bir tempodan sonra ilaç gibi geldi. Geçen hafta aldığım Desio Lenslerimi de çok sevdim hemen tanıtmak istedim. Buraya fazla makyaj malzemesi getirmedim ve yazlıkta makyaj yapmayı sevmediğimden bu postta sadece gözlere odaklanmanızı istiyorum:) Bu arada ben bu lens markasıyla LensMakyaj bloğunun güzel sahibesi Cansu sayesinde tanıştım. Ona da buradan teşekkür ediyorum! Umarım beğenirsiniz.
Hi, today I'm posting from Bodrum. Bodrum is the most famous and beautiful holiday places in Turkey. As this is my vacation week I'm so happy and relaxed here. I want to share some photos about my Desio Color Lenses, they are Italian lenses and I love them so much. Thanks to dear blogger friend Cansu (her blog is http://www.lensmakyaj.com) I brought these. As I'm in holiday I didn't wear makeup on my face so focus on contacts!:) Hope you enjoy!

 Desert Dream rengi benim gözümde açık yeşil durdu. Lensin tasarımı çok ama çok güzel. Limbal halkası ve renginin gözümle bütünleşmesini sevdim. 3 aylık kullanım ömrü olan bu lensler şimdiden gönlümü fethetti en yakın zamanda diğer renklerini deneyeceğim. 
Desert Dream is a light green contact. I loved its design, it has a pretty color plus timbal ring is very natural. I will sure be trying more colors from this brand:) These can be worn 3 months.
Lens tasarımında orta kısımdaki boşluk biraz geniş tutulmuş bu yüzden kendi göz rengimle geçiş bölgesinde biraz keskin bir hat oluştu. Fakat rengin yeşil olması bu kusuru kapattı. Ayrıca çok ama çok sevdiğim Solotica lenslerim çok daha doğal durmalarına rağmen gözlerimi rahatsız etmişlerdi. Bunları ise taktıktan sonra 5-6saat neredeyse hiç hissetmedim.
There is a large empty space in the middle of the lens which can cause some esthetic problems but it enhances sight. They are natural looking plus they are very comfortable when compared to Solotica's which are perfectly natural but uncomfortable.
Lensleri http://www.desiolens.com 'dan aldım. İtalyan markası olmasına rağmen lensler Çek Cumhuriyetinden geldi. 34 euro olan lensler ücretsiz kargo ile 6iş günüde elime ulaştı. Güvenilir ve hızlı bir şekilde alışverişimi tamamladım ve memnun kaldım. Aldığım diğer rengi de yakında yorumlamayı düşünüyorum. Umarım beğenmişinizdir.
I brought these contacts from http://www.desiolens.com . They are italian lenses but they came from Czech Republic. It took 6 working days to arrive.And it cost me 34 Euros. I'm happy with my shopping experience since it was fast and reliable. I'll soon be reviewing the other lens that I've brought. Hope yo like!
Loves,
Glaze:) 


11 comments:

fashionfromsmyrna said...

vaauuuv şimdiye kadar gördüğüm en doğal lens olabilir:) cok sevdiim !!!

Anna and Klaudia said...

Have fun! Bodrum - that sounds great :)

International Persunmall Giveaway
Firmoo Giveaway – 7 winners!!

Ivana Džidić Split said...

these are interesting and they complement your eyes quite nicely...usually I think lenses are a bit weird but these ones really look good.

http://modaodaradosti.blogspot.com/

Kuzununannesi said...

cok uzun seneer lens kullandım ve artık bıraktım sımdı buna alıstım ya donemıyorum :) cok yakısmıs aynı renklerı kullanıyormusunzzz..bu arada mıs gıbı tatıler sevgıler

Anonymous said...

Kesinlikle çok doğal!

Unknown said...

Hi sweetie!
I am inviting you to join a giveaway held on my blog!
I would love if you participate...
Click the link...

http://deepti01.blogspot.com/2013/07/international-giveaway-by-persunmallcom.html#comment-form

StaceyFacex said...

You look so great!! I have no idea if this is your kind of thing, but I'm having a jewellery giveaway if you wana take a look and join in? http://improvisedintentions.blogspot.co.uk/2013/06/giveaway.html xx

gokcegull said...

Çok yakışmış gerçekten çok doğal. Peki lensler numaralı olarak da satılıyor mu?

evremedusa said...

evet cnm numaralı olarak da bulabilirsin:)teşekkür ederim:*

Anonymous said...

Merhabalar bende desio alicam ama siteden bir turlu alamiyoruz. Paypal ne oluyor direk kredi karti ile almaya calistik. Islem gorulmemistir diyor. Takip numarasi zaten yok. Neu yaziyor. Nasil alicaz yardimci olabilirmisiniz simdiden tsk ederim

Unknown said...

Ben de innocent white aldim lakin tek lens zor takilmakla birlikte sag veya sola taktigimda batma yapiyor aldigim yere gotrdugumde bi araciyiz lens de sorun ise yenisini verirler yoksa lensiniz geri verilmez kimyasal isleme tabi tutuluyor dendi yani 115 lira hava oluyor. ITALYA DA NE BILEYIM BEN NE OLUYOR . Bir Daha almayi dusunmuyorum