Monday, July 15, 2013

Clarins Joli Rouge Brilliant Lipsticks- oh so shiny!

Merhaba, bugün paylaşacağım rujlar Clarins'den. Yaz aylarında fazlaca renk kullanmaktan hoşlanmayan, biraz nem biraz ışıltı beklentisi olanlar için tavsiye edebileceğim bir seri olan Clarins Joli Rouge Brilliant'ları ablamla beğenip almıştık. Malum hava sıcak, fazla makyaj ağır geliyor, biraz ışıltı iyi olur diye düşünüp almıştık. İyi de etmişiz...
Hi everyone, today's lipstick is from Clarins. If you prefer nude or glossy lips on summer this Joli Rouge Brilliant's can be just for you. We brought this with my sister last month. We both don't wear full makeup in summer so these sparkling but no-color lipsticks are good choices for us..Here are photos...

 Metal şık bir ambalaja sahip. 05 no'lu olan Papaya'nın turuncu gözüktüğüne bakmayın çünkü rengini çok az veriyor. Dediğim gibi bu rujlar ışıltıları için üretilmişler:)
Packaging quality is quiet impressing. 05 Papaya seems to be orang but not at all. It gives a light peachy color with lots of shimmer.
İşte dudakta duruşu böyle:)
This is how it sits on my lips
 Diğer rengi ise 01 numara Melon, uçuk pembe gibi görünmesine rağmen neredeyse hiç renk vermiyor. Sadece ışıltı..
The other color that I brought is 01 Melon which is more like a shimmery lip balm with no-color.
Ambalaj kalitesi gerçekten iyi. Nemlendirme özelliği de var. Biz bunları Boyner'in %50 kelebek indiriminden 38tl'ye almıştık. O fiyata değerdi fakat 2 katı fiyatı hak eden bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Yine de indirim dönemlerinde alınabilecek ışıl ışıl güzel şık bir ürün.
 It moisturize good but for that price tag there are so many better options in my opinion. But I get these from %50 discount so I don't regret buying them:) If you look for a high end shimmery lip balm you can love this anyways.
Up!Watch çekilişimiz Çarşamba günü sona eriyor. Hala katılmadıysanız, şansınızı deneyin! 
P.S. Sosyal medya'da tek isim kullanmak istediğim için Twitter'ımı, instagram adım olan @evremedusa'ya taşıdım. Burada da postlarımın altına Glaze yerine Evremedusa yazacağım:)
  Beni takipte kalın:)
P.S. As I decided to go with one name at all social media platforms I moved my twitter to @evremedusa which is my instagram name. And I'll continue with it @googleplus. So follow me dolls!

Loves,
Evremedusa

9 comments:

özge said...

çokkkk beğendim tatlım,çok yakışmış tam yazlık bir ürün..

Kermit Alemlerde said...

Bronz tende süper durur ayrıca :))

evremedusa said...

saol özgecim:) öpüyorum

evremedusa said...

evet kermyciiim gerçekten de öyle:))))

agasuitcase said...

Really pretty colour
Kisses
Aga

www.agasuitcase.com

j.d. said...

Çok tatlı renklermiş, güle güle kullanın canım ablanla :*

Unknown said...

rengi çook güzelll

http://jassmeenmode.blogspot.com/

Anonymous said...

Siz Gulnihal hnm.la kardeş misiniz?

evremedusa said...

hayır, iş arkadaşı ve iyi arkadaşız sadece:)