Friday, July 5, 2013

Blogger Bazaar-Alaçatı

İZMİRLİ MODA SEVERLER BLOGGER BAZAAR'DA BULUŞUYOR.
Modanın kalbi Alaçatı’da atacak!
İstanbul’un en yeni alışveriş trendi Blogger Bazaar, Trendyol&Modagram ana sponsorluğunda yazın en keyifli ve alışverişin en renkli adresi olan Alaçatı’da birbirinden değerli blogger'ları bir araya getirerek, moda severler için eşsiz bir alışveriş imkanı sağlayacak!
Farklı beğenilere sahip takipçi kitlelerini peşinden koşturan, tarzları ve tercih ettiği kıyafetlerle trend öncülüğü yapan İzmirli moda blogu yazarları 7 Temmuz Pazar günü Alaçatı Curcuna Otel’de Diva Magazin medya sponsorluğunda takipçileri ile bir araya gelecek. 

Selincetinkaya.comGirlshygirlguid.com ve İlknursener.tumblr.com blog'larının ev sahipliği yapacağı bu alışveriş etkinliğinde Begüm Yağcı, Cenk Taşdemir, Pembe Ruj, F Cosmos, Fashion From Smyrna, Style&Glaze, Güneş Ünal, Merve Sarıbudak, Merve Yıldız, Nur Karaata, Want The Fashion, Kavunlu Votka, No Fashion No Passion, Yeljo2b ve Zey's Fashion Room gibi birbirinden ünlü blog'ların sahipleri dükkan açacak. Beğeni ile takip edilen stil ve tarzlarını takipçileri ile paylaşarak, gardroplarındaki sevilen parçaları alışveriş tutkunlarına sunacak olan blogger'lar, Alaçatı’da keyifli bir gün yaşatacak.


Katılımcılara sürprizlerle dolu bir gün hazırlayan Blogger Bazaar'a gelerek, Tevfik Bozdağ'ın meşhur Makyaj Fırçasıyla tanışabilir, alışverişin yeni yolu Trendyol&Modagram'dan size özel hediyeler kazanmanın keyfini yaşarken, Cookie Store'un leziz makaronlarını tadabilirsiniz. Alaçatı müdavimlerinin yakından tanıdığı L'orange de Candan'dan telefonunuzu kişiselleştirmenize sağlayacak case'ler, ağaç kalıp baskı tekniğiyle eşsizleşen tasarımlara imza atan Chitra'dan özel tasarım elbise kazanabilir ya da yaz düğünlerinde ne giyeceğim sorusuna Deno'dan edineceğiniz indirim çekiyle yanıt bulabilirsiniz.

Etkinliğin ve medya sponsoru Diva Magazin'in sosyal medya takipçileri, Nine West'ten 2013 yazına özel sandalet kazanma şansı yakalarken bir yandan da, Park Bravo ve La Senza'nın jestleriyle mest olacaklar.

İzmirli genç tasarımcı Yasemin Öndar ve Sisters&Designers adlı butiğin de Alaçatı Curcuna Otel'de hazır bulunacağı festival tadındaki günün heyecanına ortak olmak için 7 Temmuz Pazar günü Blogger Bazaar Vol.3'te buluşalım.Tarih: 7 Temmuz Pazar

Yer: Alaçatı Curcuna Otel
Saat: 10:00 / 20:00 arası
Twitter: @bloggerbazaar
Instagram: @bloggerbazaar
Hashtag: #bloggerbazaar

No comments: