Wednesday, July 31, 2013

Alix Avien Golden Nails 24K Nail Polish

Merhaba, altın hem kadının hem erkeğin dünyasında önemli yere sahip. Gerek maddi değerinin olması gerekse işlendiğinde ortaya çıkan güzel mücevherler sayesinde birçok kullanım alanına sahip bir maden. En güzel aksesuarlar altından üretiliyorsa, tırnaklarımızın da altından bir dokunuşla aksesuarlaşması hoş olmaz mı? Bence olur, hatta olmuş:) Daha önceleri Opi gibi ünlü oje markalarının ürettiği altın varak içeren ojeden Alix Avien de üretmiş! Hem daha ucuz hem ulaşması daha kolay hem de çok güzel görünüyor... E daha ne olsun dedik ve inceledik, bakalım beğenecek misiniz?
Hi everyone, today I'm happy to announce a new nail polish from Alix Avien. Gold attracts all attentions because it has a value and it's beautiful as well. Most of the best accessories that women likes to wear is made by gold. So if our nails are our accessories why not paint them with gold? Some may remember that Opi releases a polish with gold particles and this one is similar but from a more affordable brand. I love gold on my nails! What are your opinions about golden nails?

Böyle devasa gözüktüğüne bakmayın aslında minicik iki şişe halinde satılıyor. Ojenin üzerinde sayısal olarak kaç ml olduğu yazısını göremedim ama tahminimce 5ml'lik küçük iki şişe çıkıyor paketten.
It seems as if they are 500ml right?:) But intact they are too small I think they are 5ml both. 
Küçük şişe küçük fırça demek. Altın top coat uygularken sorun yaratmasa da siyah baz uygulaması bu fırçayla biraz güç. Ama benim için büyük bir sorun değil bu, kaldı ki diğer siyah ojelerinizden birini de sürebilirsiniz altına çünkü asıl işi zaten altın varaklar yapıyor.
Little bottle means little applicator. I didn't mind applicators being tiny for golden polish but when applying black base it could be hard for some to apply evenly. 

 
Aydınlıkta ve karanlıkta sonuç bu şekilde. İki kat baz ve iki kat altın uyguladıktan sonra üzerine oje kurutucu geçmek kuruma süresini kısaltmak açısından faydalı olacaktır. Ben görünümü çok sevdim. Özellikle sonbaharda en çok kullanacağım ikili olmaya adaylar! Siz bu seriyi denediniz mi ve nasıl buldunuz? Paylaşın!
This is how it is on daylight or in the dark. These are a total 4 coats of nail polish(2 black base+2 golden shimmer). So it would be wise to apply a rapid-dry top coat on. I loved this duo and I think these would be my favorite in autumn. What are your thoughts? Do share!
Loves,
Evremedusa

26 comments:

goncaninguncesi said...

Wooow şahane görüyor bebekim :)

Burcu said...

çok hoş görünüyor. Kesinlikle deneyeceğim bir ürün.

kozmetikperisi said...

Cok guzel gorunuyor:)

audrey said...

Tam da şu anda çıkarttım bunu 2 günlük kullanımdan sonra altın parçacıklar birazcık daha yoğun tutulsa harika olacakmış bence

gür deniz said...

çok güzel..ben de istiyorummm :(

Unknown said...

Ben bayıldım bu seriye hemen alıp deniycem bi uğrayamadım watsonsa :) kesinlikle benim de sonbaharda favorim haline gelecekler gibi duruyor :) tırnaklarında harika durmuş canım :)

Dena PQ said...

nice!
xx

http://therubyslippersblog.blogspot.com.es/

Dasha said...

I'm still waiting for an affordable nail polish which is completely gold (not that glitter stuff, but something like this)...
But in the meanwhile, this is a really nice polish too!
How much does it cost?

Kisses
Daria from www.cinnamon-star.blogspot.com

Helena Resende said...

Nice :)

Unknown said...

I love your nails!! Great post!

fashionqueen294.blogspot.com

evremedusa said...

şahane sensin cnmmm:*

evremedusa said...

kesin dene cnm ben beğendim:)

evremedusa said...

saol cnm:))

evremedusa said...

Aynen, altın parçalarının yoğunluğu biraz az illa 2 kat sürmek gerekiyor bir de şişe biraz minik, onun dışında vuhuuuu:)

dolapperisi said...

Kullanıp beğenmiş olmana sevindim :) İlk gördüğümde elim gitti fakat almadım nedense,yorumları bekleyeyim dedim :))
Bu kadar güzel görünen bir seti alıp stoklamak lazım... Fotoğraflar harika,o narin ellerde de pek güzel durmuş...

http://dolapperisi.blogspot.com

Unknown said...

Omg, this is so nice!*
Тнє ∂ιαяу σƒ ριєяєттє on WordPress
Тнє ∂ιαяу σƒ ριєяєттє on Blogger

evremedusa said...

saol Damla'cığım, gerçekten de sonbaharda bol bol süreriz, pek yazlık değil kendileri:)))

evremedusa said...

Hi, Daria:) This one is great and it's pure gold. It's an affordable brand in here, Turkey and it cost approx. 5 euro. But I don't know if its available in Germany:( Hope you'll find your best match! Thanks for commenting:)

evremedusa said...

Thanx a lot sweetie !

evremedusa said...

Thank you so much, happy to hear it from you!
Loves again:)

Anonymous said...

Wow but beautiful nail polish! amazing!
http://tuttiigiornidelconsiglidiunadonna.blogspot.hu/

Unknown said...

Great post! Love your blog… follow each other on GFC/Bloglovin? Let me know & I'll follow back! xo
http://chic-and-shine.blogspot.com

мaᖱaмe кoкoş said...

Çok güzel gözüküyor tatlım cici cici sür :**Beğenip ölsemde ben almıyacağım :)Çok pahalı bana göre bütçeme göre almak istesem bile almıcam :'/

Kissyaustralia said...

i love your style!

Londyn said...

Oh love your blog and this nail color so much! Chic and edgy!

Unknown said...

ben cok aradımda bulamadım nerden satın aldın fiyatı ne kadar