Tuesday, June 25, 2013

Essence Floral Grunge Collection: NOTD series (part V: 05 Be Flowerful)

Merhaba, malumunuz bir süredir blog yazmaya ara vermiştik. Nedenlerini hepimiz biliyoruz ve biz de yazılarımızda buna yer verdik. Artık geri dönmenin uygun olacağını düşündük bu yüzden ben de Essence Floral Grunge koleksiyonu ojeleriyle yaptığım NOTD serisinin son ojesini sizlerle paylaşmak istiyorum. Diğer renklerini merak ediyorsanız Haziran ayı postalarımızın içerisinde bulabilirsiniz. 01 numara Be Flowerful (The Shine) yavruağzı-pembe tonlarında çok güzel bir oje. Fotoğraflarda 3 kat uygulanmış halini görmektesiniz. Gelelim fotoğraflara...
Hi, we stopped posting for 21 days because of the bad situation and protest in our country. We decided to move on and here we are posting again. I was in the middle of a NOTD series when protests began so this is the last nail polish of Essence Floral Grunge Collection which is called 01 Be Flowerful (The Shine). This is a lovely pinky orange polish that has a wet look finish. On photos there are 3 coats and I should say that I loved this nail polish and it's a really summery color. Let's move on to photos... 

İçerisinde ışıltı olmaması ve pürüzsüz bitişi şahane rengiyle birleşince benim bayıldığım bir oje çıkmış ortaya. Yazın sık sık kullanırım artık:) Ayrıca koleksiyondaki allık ile rengi çok benziyor. Yakında allığın ve mini glossların da yorumları gelecek:))
There is no shimmer in it and it has a really smooth finish which I love. I'll be using this a lot in summer. This collection's blush has similar color with this polish. I'll be reviewing its blush and mini lip glosses asap. 
 Güneş ışığında
Daylight
Benim bu koleksiyonda en sevdiğim iki ojeden biri bu, diğeri ise lila renkli olan mat oje oldu. Umarım bu seriyi beğenmişsinizdir. Yakında Essence Floral Grunge Serisinin diğer ürünlerini de tanıtacağım. 
This is one of two favorite nail polishes from this collection(the other one is the purple matte one). Hope you enjoyed this NOTD series. I'll be reviewing the other stuff from this collection so stay tuned:)

Loves,
Glaze:)

6 comments:

Drama Queen said...

Çok güzel bi renkmiş, bulursam mutlaka deniyeceğim.:))

dramakeupqueen.blogspot.com

Unknown said...

uzun bir aradan sonra merhaba :)
renginee bayıldıımmm çok güzel görünüyor :)

fashionfromsmyrna said...

ben hepsini cok sevdim ama en begendigim benim de lila oldu gercekten cok guzel bitisleri:) iyiki dondunuz ben cok ozledim sizi:)

Anonymous said...

Gratis'e bu koleksiyonun gelip gelmediğinden haberiniz var mı acaba? :)

Anonymous said...

Harika bir renk!

Anna and Klaudia said...

Lovely color :)

Giveaway Indressme - Win a $40 voucher!!!
Firmoo Giveaway – 7 winners!!