Thursday, October 4, 2012

There is still summer here!


Herkese merhaba! Bu rahat kıyafeti geçen pazar günü giydim. Neredeyse hiçbir zaman topuklu giyemiyorum:( Deniz kıyısında yürüyüşe çıkacağımız için rahat ve sıcak tutmayan bir şeyler giymek istedim çünkü burada yaz hala devam ediyor. Ekim ayında olmamıza rağmen:)  Her şeyle uyan siyah babetlerimi geçen sene almıştım ve bu yaz sonu itibariyle, çok giyildikleri için ömürlerini tamamladılar:) Soft renklerle siyahı bir arada kullanmayı seviyorum. Pudra rengi bluzumu, en sevdiğim online alışveriş sitesinden (buradan) almıştım. Ne düşünüyorsunuz? Siz düzü mü topukluyu mu tercih edersiniz?
Hi everyone! This comfy outfit was for last sunday... I can't wear heels almost never.
I wore this for a walk by the sea, so I need something fresh and comfy, because here the weather is still hot, although it's October! I bought the ballerinas last year, but actually they are at the end of life. I wear them too much. I love combining soft colors with black. I bought the blouse from my best online purchase site (here)!  What do you think? Do you prefer flats or heels?
Blouse: Style Butik (here)
Shorts: LC Waikiki (old, similar here)
Flats: Mango (old)
Bag: Suiteblanco 
Watch: Seiko
Bracelets: Pieces

Love,
Style

5 comments:

Marianela said...

Hola preciosa!! Me ha encantado tu post! Guapísima como siempre!! Sigue así!
Gracias por visitar el mío y por tu comentario!!
Un besote muy fuerte y feliz fin de semana!!

www.marilynsclosetblog.com
SORTEO MUNDIAL en mi blog! El vestido que mas te guste de la marca INLOVEWITHFASHION puede ser tuyo! Participa --> http://marilynsclosetblog.blogspot.com.es/2012/10/worldwide-giveaway-inlovewithfashion.html

Eva said...

You're gorgeous! I love these photos x

www.fashionistasdiary.com

Unknown said...

muchas gracias Marilyn. Me encanta tus estilo! Te adoro!
Besos!

Unknown said...

Thank you Eva!

Unknown said...

bu ne tatlılık yahuu!maşallah cicim sana:)