Friday, October 26, 2012

Essence Miami Rollergirl Collection

Merhaba, arife günü alışveriş için dışarı çıktığımda Gratis'e uğradım. Aslında niyetim SnowWhite koleksiyonundaki pamukprensesli tırnak çıkartmalarından almaktı. Fakat essence standında yepyeni bir koleksiyon ile karşılaştım. Miami rollergirl koleksiyonu 3 adet far, 1 allık, 2 lip balm, pembe ve turuncu saç çıtçıtı ve ojelerden oluşuyor. İsminden de anlaşılacağı gibi sımsıcak bana yazı hatırlatan ürünler var. Benim ilgimi çekmesinin sebebi de iki hobimi birleştirmesi oldu. Paten ve makyaj benim en büyük hobilerim :) Koleksiyon turuncu, pembe, sarı gibi tonların kombinasyonlarından oluşuyor.  Gelelim fotoğraflara....
Hello, I was out for shopping yesterday. My intention was to buy nailstickers from Essence's Snow white collection. But when I arrived I saw that Essence came out with a brand new collection. I jumped into it because this collection brings my 2 favorite hobbies together: inline skating and make-up:)) Miami Rollergirl collection consists of  3 eyeshadows , 1 blush, 2 lip balms and nail varnish. This collection was released in Europe by the end of July so it reminds me of summer.  Orange, pink, yellow colors are predominant just like hot, sunny, skating day in Miami:) Here are some detailed photos....
resim : http://de.paperblog.com/essence-miami-roller-girl-le-mein-einkauf-388325/ Allık; 01 Dates on skates: turuncudan şeker pembesine geçiş yapan degrade, mat bir allık. Sıcak alt tonlu, pigmentasyonu çok iyi, kalıcılığı çok iyi (6-8 saat). İddialı bir rengi var ve hafif uygulanması uygun olur. Miami'de tüm gün paten yaptıktan sonra sanırım insanın yüzü bu renge döner:) Ben highlighter uyguladığım fıçamla sürüyorum. Fiyat-performansı yüksek bir ürün. 8gr.
Sonuç : B+
Blush; 01 Dates on skates; its a orange to pink gradient, matte finished blush. It has warm undertones and has excellent pigmentation. This blushed stayed on my cheeks about 6-8 hours so has a good longevity. This blush is a dare-to-wear one so I prefer applying it with my highlighter brush. It gives my face an overexposed to sunlight effect:) Price-performance tag is quite satisfying. 8g.

Overall : B+02 Vice, Vice Baby


01 Bienvenido
 Farlar; 01 Bienvenido ve 02 Vice, Vice Baby...
02 numara açık sütlü kahve rengi simli bir far. Sürümü kolay olsa da biraz tozutuyor. Tüm göz kapağıma baz olarak kullandığımda oluşan görüntüyü sevdim:) Diğer 01 numara açık sarı simli bir far. Bu far da yapı olarak diğerine benzer. Sevdiğim yanı ise kirli durmayan limon sarısı rengi. Farlar 2 gr.
Sonuç : B-


Eyeshadows: 01 Beinvenido and 02 Vice,Vice Baby. Both has shimmery finish and has average longevity. I apply 02 as a base color all over my eyelids. 01 is a lemony yellow. What I like about 01 is its a light yellow without a dirty look. They are 2gr.

Overall: B-
Dudak parlatıcılarından biri bu 02 Miami Pink, diğeri de bunun turuncusuydu ama ben almadım. 
Nemlendirmesi iyi, uçuk pembe bir renk veriyor ve muz gibi kokuyor. 4gr.
Sonuç : B+

There were 2 lip balms but I bought this one, its 02 Miami Pink. It smells like bananas, good moisturizing and gives a slight pink color to my lips. 4gr.
Overall: B+

Bunlar da patenlerim:)
These are my skates:)Ve... Bu malzemelerimle yaptığım makyajım...

And... My make up with this new stuff....Umarım beğenirsiniz, peki siz bu koleksiyonu gördünüz mü, beğendiniz mi?
Hope you enjoy, and did you had to chance to try this products & did you like it?

Sevgiler!
Loves!

Glaze

22 comments:

özge said...

bende aynı gün gratise gitmiştim the balm için fakat bu koleksiyon yoktu :( sanırım ojelerini alırım yine bu markanın ojeleri çok ilgimi çekiyor çünkü.allıkta çok şeker görünüyor,fiyatlarına rağmen beni şaşırtan bir marka,güzel günlerde kullan canım..

Anonymous said...

Bayıldım bu seriye umarım buraya da gelmiştir hatta peki fiyatlar nasıldı?

evremedusa said...

saol özgecim:) Ben izmirdeyim, optimum gratiste yeni değiştirmişlerdi standı, denk geldim yani:) sanırım bayram sonrasında tüm gratislerde olur,, bu arada bir de essence'in kasımda satışa sunacağı Twilight part 2 koleksiyonu var kiiii umarım o da gelir:)

evremedusa said...

Cnm valla şuan yanımda değil fişi ama farlar 5,90; allık 12,90 gibi birşeydi toplamda 32lira mı ne verdim bunlara:) kesin gelir birkaç güne, bu arada allığın rengini beğenirsen öneririm <3

Anonymous said...

güle güle kullan canım allık ve sarı fara aşık oldum resmen:)

Unknown said...

followed you back :)

özge said...

hemen baktım canım ve yine ojelerine bittim:) gloss renkleride çok hoş,umarım gelir,eğer gelirse sen neler almayı düşünüyorsun ?

evremedusa said...

thank you:)stay tuned...

Serena Wanders said...

Hello ^_^
I've mentioned you for the award " il blog affidabile" ...check my post !!!

A loser like me

Borjana said...

Love,love,loooove everything honey!Great post;)
xx
B.
http://www.beeswonderland.com/

AndreiaSalim said...

Thank you for your comment and for being my new follower! I'm flattered!:)
I also follow you now via bloglovin and GFC! :)

A big kiss from Brazil!
http://deiafsalim.blogspot.com.br/

Bella Francisca said...

I love make up! such an inspiring post you have :D visit my blog and follow it if you like <3

xoxo,
Missing Bee

noraaradi said...

Nice items!

http://mesmemosphotoblog.blogspot.com/

evremedusa said...

Hi, Serena; we are so happy for seeing us as a "promising" blog:) thank you for your support! we'll try to make a post about it:)

evremedusa said...

hi Borjana, i visited your blog and saw that you are living in Vienna, such a lovely inspiring city:) Loved your sense of style and you look stunning,, i'm so happy that we found each other:) e-hugs!!!

evremedusa said...

Thank you Andréia!!! we are happy to meet such lovely bloggers:)

evremedusa said...

Bella, you have a lovely blog and I liked your posts very much so I followed you back:) Thank you for your comment by the way
e-hugs:))

Unknown said...

I love it! You have a great blog <3

Would you like to follow each other? ;)

http://linde-lo.blogspot.com/

evremedusa said...

Hi, Linde! I visited your blog and loved your style, of course i'd like to follow each other so i say, stay tuned:))

Anna Moore said...

Nice pics!
Following back gfc and blogloving!
xx

http://mooreann.blogspot.com/

Kozmetik Turu said...

Benim gittiğim Gratis'te bu koleksiyonun ürünleri eksikti,allık hiç yoktu,lip balmlar da yoktu bitmiş heralde şansıma,breaking down koleksiyonunu bekliyorum şimdi,inşallah onlar bitmeden yetişirim:)Güle güle kullan:)
http://kozmetikturu.blogspot.com/

sevda s. said...

Allığa bayıldım, güle güle kullan aldıklarını :)