Friday, September 28, 2012

Rimmel Lasting Finish By Kate Moss Lipstick

Merhaba! Rimmel Lasting Finish By Kate rujları gerçekten çok beğeniyorum. Normalde Rimmel markasından fazla alışveriş yapmıyorum fakat Kate Moss'un tasarladığı bu rujlar gerçekten fiyat-performans olarak çok iyiler. Şu an bu rujların 5 adet rengine sahibim. 4 tanesi yeni çıkan "Pembe" serisinden, bir tanesi de daha eskilerden 01 numaralı olan ruj. Rimmel markası Watsons'larda satılıyor. Ben 12.90 TL gibi bir fiyata almıştım.

  
Fotoğraflarda 2-3 kez geçilmiş halini görüyorsunuz. Rujun tam rengini vermesi için üzerinden geçmek gerekiyor. Dudakları kurutmuyor, güzel kokuyorlar ve dayanıklılığı da iyi sayılır. Renkleri ise gerçekten güzel... 16 numara açık pembe günlük bir renk, 19 numara kahve tonlar barındıran bir pembe (tam sonbaharlık), 20 numarayı denemeden almıştım ama barbie pembesi olduğu için günlük kullanmam mümkün değil belki hafif sürerek denenebilir, 22 numara pembe serisinden olmasına rağmen bende kırmızı durdu:) Canlı hoş bir renk, 01 numara kiremit kırmızısı olarak tabir edebileceğim bir renk zaten 01 numara serinin en ünlü renklerinden günlük bir kırmızı tonu. 
no: 16 (En beğendiğim ton)
no : 19
no : 20                  
no : 22
no : 01
01 numara çok abartılı gözükmeden kırmızı kullanmak isteyenler için kullanışlı olabilir:)
Kate Moss rujlar, seri olarak çok beğendiğim tavsiye edebileceğim rujlar, fakat 20 ve 22 numarası benim için biraz iddialı ve kullanım zorluğu var. Zaten koyu rujları fırça kullanarak sürmekte fayda var. Resimlerde de çok düzgün olmadı fakat fikir vermek açısından faydalı olabilir:)
Güzellikle kalın:)
Glaze

p.s. Fotoğraflar doğal ışıkta iphone kullanılarak çekildi ve renk düzenlenmesi yapılmadı. Tüm görüş ve düşünceler bana aittir, zevkler ve renkler kişiye göre değişebilir:)

No comments: