Sunday, September 30, 2012

Nars Fall Collection - Nars Sonbahar Koleksiyonu alışverişi

Merhaba!
Bugün dayanamayarak uzun süredir bakıp bakıp almaktan vazgeçtiğim 2 ürünü aldım. Nars'ın sonbahar koleksiyonuna ait 2 parçayı makyaj dolabımla buluşturdum :)) Bunlardan ilki Outlaw isimli allık, her markanın bazı ürünleri daha başarılıdır ya, Nars'ın da allıkları çok başarılı! Outlaw sonbahara uygun Nars'ın ünlü Orgasm allığının biraz daha koyu renklisi denebilir.
Alır almaz üzerini tırnaklamışım:)
Bu da kolumda duruşu, içerisinde Orgasm'da olduğu gibi altın rengi ışıltılar var.
Aldığım ikinci ürün ise High Society Eyeshadow Trio, bu far paletinde lila, yeşil ve mor: 3 adet far bulunmakta. Farların üçü de mat yapıdalar. Göz kapağıma Urban Decay Primer uyguladığım için farların renk vermesi ve dağıtılması kolaydı fakat koluma sürmeye kalktığımda oldukça zorlandım dağıtırken. Buradan yola çıkarak söylemeliyim ki far bazı kullanmadan uygulandığında istelenilen görüntüyü elde etmek ve uzun süre korumak zor olabilir.

Koluma sürerken de fırça kullanmama rağmen dağıtmak zor oldu
 


Resimdeki makyajımda far paletini ve allığı kullandım. Son olarak Nars'ın ambalajları çok şık fakat kullanım zorluğu çok fazla. Makyaj malzemelerime düzenli ve temiz bakmama rağmen söz konusu Nars olunca pes ediyorum mat siyah yüzeyli ambalajı resmen toz mıknatısı!!! Parmağınızı değdirdiğiniz anda yüzyıllardır kullanılıyormuş gibi bir hal alıyor. Fakat Nars'ın birbirinden güzel allıkları için bu sıkıntıyı çekmeye değer diye düşünüyorum. Outlaw'da işte böyle başarılı bir allık olmuş. Farlara gelince..... Renkleri güzel fakat pigmentasyonları daha iyi olabilirdi. Yine de aldığıma pişman değilim:)
Nars ürünlerini İstanbul'daki Nars Mağazalarından ya da Sephora'lardan edinebilirsiniz. 

P.S. Resimdeki makyajda Nars Sheer Matte fondöten, Estee Lauder Double Wear Concealer, MakeupForEver Rouge Artist ruj, Nars Hungry Hearts Highlighter kullandım.

Güzellikle kalın:)
Glaze
http://www.narscosmetics.com/the-latest/collections/newest-collections-from-nars/fall-2012-color-collection
<a href="http://www.bloglovin.com/blog/4046295/?claim=mc9q8ufeb5k">Follow my blog with Bloglovin</a>

3 comments:

Unknown said...

I like the blush! I like NARS & MAC but in Macedonija doesnt have :(

Unknown said...

Hi I tried to follow you againf from GFC hope you can see me now <3
let me know :) if not I'll try againg ....please can we follow on FB and bloglovin too?

New post on my blog
Facebook Page
oxoxoxo
Marie

Mia said...

love the post girl. such a fun blog :)

xx m

thisishowwerule.blogspot.com