Wednesday, September 26, 2012

Mango- Must Haves of the Season

Bugün sizlerle Mango yeni sezonda bulunan en çok beğendiğim parçaları paylaşmak istiyorum. Umarım sezon sonuna doğru bir kısmı benim olur! :)



Uzun etekler kesinlikle favori parçalarım. Yazın sandaletlerle kışın ise babet ve kısa botlarla çok rahat kullanılabilirler. Bu kombini gündüz babetle kullanırken, akşam bloggerların ayaklarından çıkmayan bilekten bağlı bu topuklu sandaletlerle kullanabilirsiniz.


Sweatshirtler bu sezon renkli kolyelerle kullanılarak spor görünümünden uzaklaşıyor. Bu gri üstü, sezonun favori rengi olan süet bordo ceket ile ve süet bej botlar ile kullanabilirsiniz. Zımba detaylı çantalar da kesinlikle sezonun hitlerinden!
Birkaç sezon önce moda olan militer tarz bu sezon da gözde. Fakat bir öncekinden farklı olarak artık daha feminen detaylarla kullanılıyor. Militer tarzdaki bu trençkotu cap-toe topuklularla ve siyah pantolonla ister gece, ister gündüz giyebilirisiniz.  Zincir detay bilekliklerde, kolyelerde ve çantalarda sıkça tercih ediliyor. Altın olması kesinlikle şart!(Sanırım içimde bir kokoş var:)

(ps: Bu kombinde yer alan zincir detaylı çanta da bir sonraki lüks vs. pahalı postlarından birinde yer alacak)
Bu kombinler benim rahat giyinmeye alışkın olmamdan kaynaklı olarak  sezonun bir anlamda benim tarzıma uyarlaması:) Bordo renkli babet hem haki militer bluz ve hem de deri etekle mükemmel uyum gösterirken, 50’li yıllardan kalma  bana Audrey Hepburn ya da Grace Kelly’i hatırlatan siyah beyaz kontrast elbise ile de rahatlıkla kullanılabilir.


Sezonun must have’lerinden olan peplum ve kadifeyi birleştiren bu etek en sevdiklerimden. Bu şık eteği koton bir tshirt ile kombinleyerek ağırlığını hafifletebilir, tüvit desenli ceket ile kullanabilirsiniz. Desen desen üstüne temasının bu sezon sıklıkla kullanılıyor olması giysi seçimini çok eğlenceli hale getiriyor. Bu kombini, genellikle aksesuar olarak kullanmayı  tercih ettiğim leopar desenli babetler ile tamamlayabilirsiniz.


Umarım beğenmişsinizdir.
Yukarıda yer alanların hepsi için Mango Online Shop (Klik!)
Sevgiler,
Style
İnstagram: Cocobolinho

2 comments:

Unknown said...

Jesss I like it all..but for me must have for this season in leather pants :)

Style Search said...

great post!

http://www.thehandbagconcept.com/