Saturday, September 22, 2012

İlk Merhaba!


Herkese Merhaba,
Moda ve makyaj bağımlısı iki yakın arkadaş olarak, ilgi duyduğumuz, beğendiğimiz ve ilham aldığımız herşeyi paylaşmak için bu blogu açmaya bir süre önce karar vermiştik. Fırsat buldukça sizlerle moda ve kozmetik dünyasından paylaşımlar ve fotoğraflarla buluşmak en büyük hayalimiz. Blog sahibeleri kimler mi?

Moda bağımlısı yazarımız Style 28 yaşında, tam bir moda aşığı :) Her gördüğü yeni şeye değil fark yaratacak ve uzun süre kullanılabilecek giysi ve aksesuarları bulup kullanmaya meraklı. Küçüklüğünden beri modaya ilgi duyuyor. Son zamanlarda hobileri arasına DIY- Kendin yarat teknikleriyle takı yapmak da eklendi:)

Kozmetik bağımlısı yazarımız Glaze ise 25 yaşında, drugstore'dan High-end'e tüm kozmetik malzemelerinin meraklısı. Farklı stilleri denemekten hoşlanıyor. Aynı zamanda Nail-art konusunda da kendini geliştirmeye başladı :) 

Bizler iki genç blogger olarak moda ve güzellik postlarını aynı çatı altında toplayarak kapsamlı ve eğlenceli bir blog hazırlamayı hedefliyoruz. Yorum ve düşüncelerinize verdiğiniz desteklerle gelişmemize yardımcı olacağınızı umuyoruz.


Sevgiler...  Paylaşımınız için,
Teşekkürler
Style&Glaze 

No comments: